fbpx

Stylowe „babcie”

Stylowe babcie
Accidental Icon, Nowy Jork (fot. Imaxtree)

Moda nie ma żadnych ograniczeń. Tym bardziej wiekowych. Coraz częściej na ulicach spotykamy kobiety, które nie boją się żadnych wyzwań modowych, odważnie pokazują się w największych trendach sezonu, bądź… konsekwentnie prezentują swój własny, niewymuszony styl.

Oto nasze inspiracje:

 

Anna Wintour, Paryż (fot. Imaxtree)

Jedną z niekwestionowanych ikon mody jest Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue’a”, która od lat uważana jest za najbardziej stylową kobietę wszech czasów. Podobno kultową już fryzurę „na pazia”, która jest jedną z jej cech charakterystycznych zaczęła nosić w wieku… 14 lat.

Konsekwentnie też od lat Wintour wybiera ogromne czarne okulary z ciemnymi szkłami, pod którymi chowa się przed paparazzi. Redaktorka czarne oprawki nosi na co dzień – do sukienek, garniturów, jak i wieczorami – podczas ekskluzywnych gal i pokazów mody.

Anna Wintour, Nowy Jork (fot. Imaxtree)

Wintour stawia ponadto na ubrania klasyczne, które sprawdzą się niezależnie od sytuacji. W jej garderobie znaleźć można tweedowe ubrania (zwłaszcza tweedowe garsonki od Chanel), dwurzędowe płaszcze i dużo oryginalnej, maxi biżuterii.

Inspiracje z Fashion Weeków:

Mediolan (fot. Imaxtree)

 

Mediolan (fot. Imaxtree)

 

Mediolan (fot. Imaxtree)

 

Paryż (fot. Imaxtree)

 

Accidental Icon, Nowy Jork (fot. Imaxtree)

 

Londyn (fot. Imaxtree)

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze