fbpx

Szczupła od zaraz z BellaContour

Szczupła od zaraz z BellaContour
123RF.com

W poszukiwanie idealnej sposoby na zgrabna i szczupłą sylwetkę trafiłam na zabieg pielęgnacyjny BellaContour.
BellaContour to zabieg kosmetyczny, który już po pierwszym zastosowaniu daje widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia. W łatwy i przyjemny sposób możemy poprawić kondycję ramion, ud, bioder czy brzucha.

BellaContour jest to zabiegiem nieinwazyjnym, a zatem niezwykle bezpiecznym. Polega on na użyciu fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości – takich samych lub niższych od tych używanych przy zabiegu USG, które poprawiają ukrwienie tkanki skórnej i mięśniowej i w aktywny sposób wpływają na likwidację cellulitu i wygładzenie skóry.

Co ważne, zabieg trwa około 40 minut, a od razu po nim możemy w pełni wrócić do aktywności fizycznych. Zalecany jest nawet zintensyfikowany wysiłek fizyczny, np. w formie długiego spaceru. Wtedy uwolnione komórki tłuszczowe ulęgają spalaniu, więc możemy być pewne, że niechciany tłuszczyk zbyt szybko nie wróci.

W celu otrzymania jak najlepszych efektów zalecane jest wykonanie od 3 do 10 zabiegów w zależności od partii ciał. Zabieg wykonywany w seriach należy powtarzać co 48h.

Zanieg BellaContour można wykonać w salonie Tais, gdzie oprócz pełnego profesjonalizmu pracujących tam ekspertów czeka na nas relaks w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze.

Salom Tais

ul. Grzybowska 2 lok.32, Budynek A, 2 piętro
00-131 Warszawa
tel. 022 436 06 50
mob. 510 126 445