Tezenis Girls na Festiwalu NOS Alive

NOS Alive to popularny festiwal muzyki niezależnej, rozwijający swoją imponującą międzynarodową reputację jako największa letnia impreza w Portugalii. Wydarzenie organizowane jest od 11 lat w Lizbonie i co roku przyciąga rzesze fanów alternatywnych brzmień z całej Europy. Tegoroczny festiwal odbył się 12-14 lipca i dostarczył uczestnikom nie tylko niepowtarzalnych doznań muzycznych, ale także modowych!

Impreza NOS Alive to z pewnością prawdziwe święto muzyki – trzy dni radości i zabawy wypełnione od rana do nocy koncertami największych gwiazd światowego formatu. W tym roku na festiwalowych scenach w Passeio Marítimo de Algés na wybrzeżu słonecznej Lizbony zagrali m.in. Arctic Monkeys, Pearl Jam, Jack White, Franz Ferdinand, Rag N Bone Man, Chvrches, czy Portugal. The Man.

 

Nie od dziś wiadomo, że wydarzenia tego typu sprzyjają modowym szaleństwom. Odrzucamy wtedy wszelkie obowiązujące zasady – zakładamy kolorowe i ekstrawaganckie stroje, a twarz przyozdabiamy niecodziennym makijażem (zwykle zawierającym brokatowe elementy lub cekiny). Sponsorem tegorocznej edycji została włoska marka odzieżowa Tezenis. Na specjalnie zbudowanym terenie miasteczka festiwalowego przygotowano specjalne stanowisko dla miłośników marki oraz mody festiwalowej. Jego instagramowa sceneria zachwyciła uczestników imprezy, którzy mogli zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie pamiątkowe oraz pokazać się w swojej wyjątkowej stylizacji. Wśród gości z całej Europy nie zabrakło polskiej ambasadorki marki Tezenis – Maffashion, a także znanej DJ-ki – Natalii Kusiak z kolektywu Princess Rap. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć Tezenis Girls.