fbpx

Track3 od est by eS.

Track3 od est by eS.
fot. materiały prasowe est by eS.

Nie ma sprecyzowanego wieku. Nie można jej przypisać do konkretnego środowiska, grupy zawodowej czy społecznej. Jej stylu nie da się w prosty sposób zdefiniować i opisać, a jej poczucie estetyki nie podlega ściśle i raz na zawsze ustanowionym klasyfikacjom.
Kobieta est by eS. jest sobą i chce taką pozostać bez względu na okoliczności, w których się znajduje. Posiada umiejętność wyrażania siebie w sposób dyskretny, lecz wyrazisty, pozbawiony ostentacji, ale niemożliwy do przeoczenia. Kobieta est by eS. uwodzi detalem, bo zna jego siłę, wybiera niebanalną formę, bo ta dobrze koresponduje z jej charakterem.

Wiosenno-letnia odsłona marki to konsekwentna kontynuacja i rozwój tematów z poprzednich sezonów. Spójność, wyrazisty charakter i precyzyjnie określona wizja est by eS. doskonale odpowiadają złożonym osobowościom, różnorodnym stylom życia i rozmaitym okolicznościom w jakich żyją współczesne kobiety. Projektantka marki, Gosia Sobiczewska po raz kolejny udowadnia, że ważniejsza od najbardziej aktualnych tendencji w modzie jest dla niej kobieta jako taka. Dlatego proponuje jej skrojony na miarę wybór trendów, które naturalnie, bez zbędnych komplikacji wpiszą się w jej codzienność.

Siła wiosenno-letniej kolekcji est by eS. to w dużej mierze umiejętność budowania całości na kontrastach. Jest zadziornie i romantycznie. Ubrania powstały na bazie łączenia tkanin naturalnych z technicznymi. Włókno bambusowe, wiskoza i batyst spotykają się z impregnowaną bawełną, a delikatną kolorystykę przełamują desenie pasków i mocne plamy barwne. Spokój beży i wanilii oraz stonowane niebieskości i krople intensywnego fioletu w harmonii sąsiadują z soczystą i neonową zielenią. Projektantka intryguje. Biorąc na warsztat proste, klasyczne fasony, za pomocą efektownych wykończeń, dopracowanych detali i starannie przemyślanych krawieckich rozwiązań, nadaje im zupełnie nową jakość.

TRACK3 to trzecia kompletna kolekcja est by eS. i ścieżka, która stanowi naturalne przedłużenie poprzednich dwóch tematów. Stale rosnące grono zadowolonych entuzjastek marki potwierdza, że to właściwy tor. W drogę zatem!