Trending knits – modne swetry podstawą jesiennej garderoby

fot. materiały prasowe

Na nadchodzącą jesień szwedzka marka NA-KD przedstawia dużą gamę różnorodnych swetrów i dzianin. To przecież one powinny być podstawą jesiennej garderoby każdej z nas. Warto zaopatrzyć się w kilka modeli, aby w czasie sezonu mieć z czego wybierać.

W najnowszych propozycjach NA-KD znajdziemy każdy modny krój. Grube, miękkie swetry, dłuższe, ze splotem oraz golfy – obcisłe, jak i te obszerne. Żeby nie było zbyt monotonnie, marka ma w swojej ofercie także bardziej oryginalne kroje! Teraz sweter to nie tylko cieplutki zamiennik dla bluzy. Ten z wyciętymi plecami czy opadniętym ramieniem możesz założyć nawet na randkę czy imprezę.

NA-KD zabawiło się także rękawami. W kolekcji znajdziemy je w wersji bufiastej, obcisłej, mocno rozszerzonej, rozciętej i wiązanej. Do wyboru do koloru – koloru, bo tego także znajdzie się sporo. Większość to ziemiste barwy oraz przygaszone odcienie różu, niebieskiego i fioletu.

Kampania została przedstawiona w pięknej sesji łączącej klimat jesieni z latem, poprzez dekorację z dziesiątek sztucznych motyli.

Cała kolekcja dostępna już na stronie
www.na-kd.com/pl
www.na-kd.com/pl/kampanie/trending-knits