fbpx

Ubrania do zadań specjalnych

Ubrania do zadań specjalnych
Materiały Prasowe

Ubranie ma nie tylko chronić przed wiatrem, chłodem czy deszczem. Powinno być nie tylko wygodne, ale i estetyczne, ma pomagać w wyrażaniu siebie, ma sprawiać dobre pierwsze wrażenie. Od nie dawna ubrania (a także buty) mają dodatkowe funkcje.
I tak, na słoneczne dni mamy już odzież z filtrami przeciwsłonecznymi, która jest raczej bardziej popularna w liniach dziecięcych (np.www.splashabout.pl), bo dla dorosłych nie znajdziemy wielu wzorów, będą to raczej ubrania typu „basic” (nie liczmy na hit sezonu z filtrem).

Bardziej „modowa” może być bielizna modelująca (nie brzmi zbyt zachęcająco, ale produkty są naprawdę ładne). Takie koszulki, halki, biustonosze czy majtki ma w swojej ofercie Triumph (linia Shape Sensation). Wyglądają bardzo ładnie i wyszczuplają lub uwydatniają kształty w odpowiednich miejscach (mnie urzekają beżowe lub fuksjowe koszulki z tej kolekcji). Warto zwrócić uwagę też na legginsy i rajstopy push up (określenie push up dotyczy od nie dawna nie tylko staników), jakie można znaleźć w Calzedonii – podnoszą pośladki i są już dostępne w sklepach.

Firma Reebok poszła o krok dalej i stworzyła ubrania (koszulki oraz spodnie), które dzięki wbudowanym taśmom Resis Tone również pomagają w kształtowaniu sylwetki (jej dolnych lub górnych partii). Buty, które także poprzez zwykłe chodzenie sprawiają, że czasem możemy nie iść na siłownię, ale musimy iść na spacer, to buty MBT -aktywizują mięśnie pośladków, ud i łydek, a odciążają kolana – podobno redukują cellulit. Ujędrniają i wyszczuplają.

Od teraz słowa „Nie wiem w co się ubrać” nabierają nowego znaczenia, bo zależy od tego nad czym chcesz popracować…