fbpx

Urodzinowy event Modivo

Urodzinowy event Modivo
Fot. materiał partnera

Piękna przestrzeń salonu, wyjątkowy design, wyselekcjonowane marki premium oraz spotkanie z technologią. Tak można opisać innowacyjny koncept jedynego w Polsce sklepu Modivo, którego pierwsze urodziny oraz oficjalne otwarcie odbyło się 8 września w warszawskiej Galerii Młociny. Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze, redaktorzy mody i styliści z redakcji topowych magazynów. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, a na gości czekało wiele atrakcji, które uświetniły ten niepowtarzalny wieczór.

Urodzinowy event Modivo
Prowadzący imprezę Olivier Janiak (fot. materiały partnera)

Wyjątkowi goście tłumnie przybyli na ten szczególny event. Wśród gwiazd pojawiły się m.in. Anna Dereszowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Grażyna Wolszczak, Michał Piróg, Jakub Wesołowski, Joanna Opozda, Antek Królikowski, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Kasia Zielińska i Anna Mucha. Nie zabrakło także influencerów, a wśród nich Jakob Kosel, Magdalena Zalejska i Radek Pestka. Na evencie pojawili się także dziennikarze i styliści z redakcji magazynów modowych.

Salon Modivo nie przypomina znanych dotąd sklepów z odzieżą. To miejsce, w którym technologia spotyka się z modą. Goście mieli możliwość przetestowania zupełnie nowej formy zakupów, które są unikalnym i niezwykle wygodnym połączeniem online z offline.

Podczas eventu prowadzonego przez Olivera Janiaka, goście mieli okazję posłuchać rozmowy dziennikarza z Prezesem Marcinem Grzymkowskim, który opowiadał o sukcesie marki, nowym podejściu do identyfikacji potrzeb klientów, a także o dalszych planach rozwoju Modivo. O aspektach marketingowych opowiedziała Dyrektor Marketingu Modivo – Paulina Ciecierska. Z kolei o wszelkich rozwiązaniach technologicznych z Olivierem Janiakiem rozmawiał Dyrektor ds. retail – Konrad Jezierski.

Urodzinowy event Modivo
Modivo w warszawskiej Galerii Młociny (fot. materiały partnera)

Z okazji pierwszych urodzin marki, a także oficjalnego otwarcia salonu w Polsce na gości czekały liczne atrakcje, a wieczór uświetnił występ DJ-a.

Modivo serdecznie zaprasza do pierwszego w Polsce sklepu w warszawskiej Galerii Młociny.