fbpx

Uwaga na ZOUZĘ

Uwaga na ZOUZĘ
fot. materiały prasowe

Niepowtarzalne, wyjątkowe i przykuwające wzrok. Idealnie odnajdujące rytm miasta, wyznaczające trendy i łamiące dotychczasowe stereotypy! Kim tak na prawdę są? Odpowiedź jest jedna: ZOUZAMI! Czyli unikalnymi torbami zaprojektowanymi przez Beatę Sadowską.

To, co wyróżnia torby ZOUZA, to ich ręcznie wykonanie oraz szycie w Polsce. Zazwyczaj torby produkowane są w pojedynczych egzemplarzach, co sprawia, że są naprawdę wyjątkowe. Dostępne w wersji mini lub maxi. Wszystkie – z naturalnej skóry.

Marka ZOUZA zadebiutowała na rynku w czerwcu ubiegłego roku. Szybko została doceniona przez ludzi świata mody i gwiazdy i stała się przedmiotem pożądania wszystkich fashionistek.

Nigdy nie marzyłam o własnej marce. Z przyjemnością chodziłam na pokazy projektantów i z podziwem kręciłam głową, jak potrafią przewidzieć trendy, zaskoczyć i przenieść do realu to, co powstało na manekinie albo kartce papieru. Nigdy nie chciałam być na ich miejscu – podkreśla Beata Sadowska, projektantka i za razem „twarz” marki Zouza

Poznałam kogoś, kto ma głowę pełną pomysłów, ale nie do końca wierzył, że się uda. Kogoś, u kogo zobaczyłam fantastyczną torbę. I tak to się zaczęło… Moja wspólniczka wymyśla projekty i czuwa nad ich realizacją – mówi Beata. Ja podrzucam pomysły i dbam o to, żeby ZOUZA ujrzała światło dziennie. Mamy mnóstwo zapału i jeszcze więcej pokory. Ale mamy też nadzieję, że pasja, ręczne wykonanie w Polsce i szlachetne materiały to mieszanka, która z czasem może okazać się sukcesem.

My trzymamy kciuki i polacemy unikatowe i wyjatkowe torebki, prosto od ZOUZY!

www.zouzabags.com