fbpx

W te święta podaruj swoim włosom wszystko, co najlepsze

Podaruj swoim włosom wszystko, co najlepsze
Bez względu na to czy zdecydujesz się na loki, fale, gładkie włosy czy artystyczny nieład, urządzenia do stylizacji włosów Dyson zapewnią naturalny efekt ze starannym wykończeniem. (Fot. iStock)

Włosy są jednym z najważniejszych elementów naszego wizerunku, wizytówką mówiącą wiele o naszym charakterze, upodobaniach i stylu. Znacząco wpływają też na nasze poczucie własnej wartości, dlatego warto odpowiednio o nie dbać.

Piękne włosy to symbol kobiecości, elegancji i siły. Satysfakcja z ich wyglądu oraz kondycji korzystnie przekłada się nie tylko na naszą samoocenę i poczucie atrakcyjności, ale też przynosi wiele innych korzyści na tle emocjonalnym i psychologicznym, co potwierdziły ostatnie badania. Aż 51 proc. kobiet zgadza się, że piękne włosy sprawiają, że mają lepszy dzień, 53 proc. potwierdza, że są wtedy szczęśliwe, a 46 proc. częściej się wtedy uśmiecha. Co ciekawe, włosy mają o wiele większy wpływ na dobre samopoczucie kobiet niż stylowy ubiór, nieskazitelna cera czy starannie wykonany makijaż. Jakość fryzury w sposób nieoceniony oddziałuje zatem na poczucie naszej wartości.

Nieodzowną częścią troski o wygląd włosów jest oczywiście odpowiednia stylizacja, która może wydobyć z nich wszystko, co najlepsze – wyeksponować atuty oraz ukryć niedoskonałości. Warto więc pamiętać o sprawdzonym sprzęcie dobrej jakości, aby łatwo i szybko otrzymać wymarzoną fryzurę, a przy tym zapewnić swoim włosom należytą ochronę.

Produkty do włosów Dyson – idealny pomysł na prezent

Inwestycja w wysokiej klasy sprzęt do włosów jest inwestycją w nas same – nasze samopoczucie oraz pewność siebie. Zbliżające się święta to doskonała okazja, aby sprawić sobie lub swoim najbliższym przydatny prezent, dzięki któremu będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o nasze włosy. My polecamy produkty marki Dyson: urządzenie do stylizacji Dyson Airwrap, suszarkę Dyson Supersonic oraz prostownicę Dyson Corrale. Są to przyrządy oparte na najnowocześniejszej technologii, dlatego świetnie sprawdzą się jako gwiazdkowy upominek.

Urządzenie do stylizacji włosów Dyson Airwrap zapewnia naturalny efekt ze starannym wykończeniem. I to bez względu na to czy zdecydujesz się na loki, fale, gładkie włosy czy artystyczny nieład. Sprzęt wytwarza bowiem zjawisko zwane efektem Coandy (strumień powietrza z wysoką prędkością płynie wzdłuż powierzchni i przylega do niej w wyniku różnicy ciśnienia), a także chroni włosy przed uszkodzeniami wynikającymi z wysokiej temperatury.

W te święta podaruj swoim włosom wszystko, co najlepsze
Urządzenie do stylizacji Dyson Airwrap zapewni naturalny efekt ze starannym wykończeniem (cena: 2199zł). (Fot. materiały partnera)

Niezwykle mocna i wysoce wydajna suszarka Dyson Supersonic zadowoli posiadaczki wszystkich rodzajów włosów. Urządzenie wytwarza skupiony strumień powietrza, inteligentnie kontroluje temperaturę wyjściową, jest zdecydowanie cichsze niż inne suszarki, a także odpowiednio wyważone w ręce. Dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnych suszarek, chroni włosy przed uszkodzeniami, a dzięki mocy małego, choć bardzo mocnego silnika cyfrowego gwarantuje wyjątkowo szybkie suszenie.

W te święta podaruj swoim włosom wszystko, co najlepsze
Suszarka do włosów Dyson Supersonic zadowoli posiadaczki wszystkich rodzajów włosów (cena: 1699zł). (Fot. materiały partnera)

Bezprzewodowa prostownica Dyson Corrale również nadaje się do stylizacji wszystkich rodzajów włosów. Urządzenie wykorzystuje bowiem nowoczesną technologię elastycznych płytek, dlatego z łatwością zbiera włosy oraz równomiernie się nagrzewa, zapewniając lepszą stylizację i o połowę mniej uszkodzeń. Ponadto, inteligentny system kontroli ciepła umożliwia precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury. Teraz możemy uzyskać proste włosy nie tylko szybciej, ale również w dowolnym miejscu i czasie.

W te święta podaruj swoim włosom wszystko, co najlepsze
Prostownica Dyson Corrale zapewnia prostą stylizację bez uszkodzeń (cena: 2199zł). (Fot. materiały partnera)

Aby dowiedzieć się więcej oraz kupić urządzenia Dyson (również w ekskluzywnych zestawach podarunkowych z wybranymi akcesoriami) odwiedź stronę dyson.pl.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze