fbpx

Wyprzedaże w Simple już teraz!

Wyprzedaże w Simple już teraz!
fot. materiały prasowe

Jak donoszą nasi informatorzy, wyprzedaże w Simple trwają już na dobre! Można upolować klasyczne i nieśmiertelne ubrania i dodatki autorstwa Lidii Kality w superopcjach cenowych.
I choć Simple kojarzy się przede wszystkim z luksusem, warto nie omijać tych butików. Dostaniemy tu klasyczne i ponadczasowe ubrania, które nie będą nas cieszyć tylko przez chwilę. Ich jakość, dbałość o detale oraz perfekcyjne wykonanie jest warte każdej ceny. Można więc albo odkładać i kupować ponadczasowe bazy, takie jak klasyczne marynarki, nienagannie dopasowane spódnice czy skrojone spodnie lub uzbierać trochę pieniędzy i poszaleć na wyprzedażach.

Faktem jest, że w takcie przecen ceny w Simple nadal nie są niskie ale zaczynają być osiągalne. Nie kupimy tu 5 bluzek za 100 zł, które po 7 praniach będą wyglądały jak tzw „odzież domowa”. Za koszulę lub bluzkę w sklepie internetowym Simple zapłacimy od 100 do 200 zł, sukienka kosztuje koło 250 -300 zł, a cena żakietów zaczyna się od 200 zł.

I tu mała dygresja: tak, wiem ubrania w Simple nie są tanie, ale przy okazji robienia kolejnych zakupów zachęcam was do przejrzenia szafy i zastanowienia się, jak wiele rzeczy tam leży i jak często w nich chodzicie. Każda z nas, ja też, ma przynajmniej 5 rzeczy, które cieszyły przez chwilę swoim wyglądem a po kilku praniach nieszczególnie dodają nam elegancji i klasy. Nie wyrzucamy ani nie oddajemy ich, bo nam żal: pieniędzy, czasu czy też budzą wspomnienia, z którymi nie chcemy się rozstać. O ile prościej by było, gdyby te ubrania były dobrej jakości i służyły nam przez dłuższy czas. Niestety albo stety za jakość trzeba płacić. Można to robić mądrze, np. na wyprzedażach w dobrych markach!

Jeżeli więc szukacie „czegoś” w dobrej jakości, to wybierzcie się na „łowy” do e-sklepu Simple CP lub do sklepów stacjonarnych, których listę znajdziecie tu. (Tu podzielę się tajemnicą zakupowego poliszynela: różne sklepy Simple oferują dodatkowe obniżki od cen już przecenionych. Można się o nich dowiedzieć przypadkowo, odwiedzając sklep marki, lub zapisując się do klubu Simple. )