fbpx

Zabieg Geneo z kapsułką witaminową – odmłodzenie i rozjaśnienie skóry jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Zabieg Geneo z kapsułką witaminową – odmłodzenie i rozjaśnienie skóry jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!
Fot. materiał partnera

Masz problem z matową, poszarzałą cerą lub przebarwieniami po lecie? Zauważyłaś, że Twój owal twarzy uległ pogorszeniu, a zmarszczki się pogłębiły? Nierówny koloryt cery czy postępujący proces starzenia się skóry dotyka każdego z nas, jednak istnieją skuteczne sposoby na to, aby poradzić sobie z tymi problemami. Wykorzystaj siłę najnowszej technologii i postaw na zabieg Geneo z wykorzystaniem magicznej kapsułki.

Bezinwazyjny zabieg odmładzający i rozjaśniający

Geneo wykorzystuje moc technologii Oxygeneo, która odpowiada za pielęgnację i rewitalizację skóry. Bezinwazyjny zabieg bankietowy gwarantuje komfort pacjentom, a jednocześnie w szybki i efektywny sposób radzi sobie z problemami cery. W platformie Geneo głowice są trzy, oprócz wspomnianej technologii Oxygeneo warto skorzystać również z technologii fal radiowych (Tripollar) oraz ultradźwięków (Ultrasound). Wśród zabiegów Geneo znajdziemy Neo Revive Eco oraz Neo Bright Eco. Pierwszy z nich zapewnia odmłodzenie skóry, drugi z kolei wyrównuje jej koloryt i ją rozjaśnia.

Zabieg Geneo z kapsułką witaminową – odmłodzenie i rozjaśnienie skóry jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Oba zabiegi są przeprowadzane z wykorzystaniem żelu bazowego oraz jednorazowych, sterylnych kapsułek, w których znajdują się cenne składniki odżywcze. Skład kapsułki jest starannie dobrany i dopasowany do potrzeb danego rodzaju cery. Podczas zabiegu Oxygeneo zewnętrzna warstwa skóry ulega złuszczeniu i zostają z niej usunięte wszelkie zanieczyszczenia. To z kolei pozwala na lepsze wchłanianie substancji aktywnych z kapsułki. Na powierzchni skóry dochodzi do reakcji, w wyniku której powstają mikropęcherzyki zawierające CO2. Pęcherzyki te pękają, dzięki czemu poprawia się m.in. przepływ krwi w naczyniach włosowatych, metabolizm komórek skóry oraz następuje natychmiastowe dotlenienie.

Zabieg z wykorzystaniem naturalnych składników

Zabieg Geneo z kapsułką witaminową – odmłodzenie i rozjaśnienie skóry jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Odmładzający zabieg Neo Revive Eco jest polecany wszystkim osobom, które chcą spowolnić proces starzenia się skóry. Zmarszczki, bruzdy czy utrata jędrności to jedne z objawów starzenia się skóry. Zabieg Geneo przeprowadzany jest z użyciem kapsułki bogatej m.in. w aktywny kwas hialuronowy, retinol, stabilna postać wit C, octan tokoferylu, wyciąg z owocu granata, wyciąg z dzikiej róży i ryboza. Poprawia gęstość skóry, nawilża i odżywia oraz wygładza drobne linie i zmarszczki. Już po jednym zabiegu cera jest dotleniona i odżywiona, pory i zmarszczki zminimalizowane, a owal twarzy wyraźniejszy. Co więcej, pacjenci mogą liczyć nie tylko na poprawę kondycji skóry, ale i przyjemny relaks i aromaterapię – wszystko to za sprawą uspokajającego zapachu zielonej herbaty, którym wzbogacono kapsułkę.

Zabieg rozjaśniający Neo Bright Eco to z kolei idealne rozwiązanie dla osób, które mają przebarwienia po lecie, chcą wyrównać koloryt cery i przywrócić jej promienny blask. W tym przypadku w kapsułce znajdują się takie składniki, jak m.in. witamina C, kwas kojowy czy retinol. Zabieg Geneo na rozjaśnienie skóry pomaga odżywić i dotlenić cerę. Jej koloryt jest wyrównany, poszarzała skóra ustępuje miejsca zdrowemu blaskowi, który odejmuje nam lat. Efekt uboczny? Spora dawka energii, będąca wynikiem przebywania w pomieszczeniu, w którym unosi się apetyczny i letni zapach tropikalnej papai!

Bezinwazyjne zabiegi na twarz to doskonały sposób na usunięcie objawów zmęczenia czy polepszenie ogólnej kondycji skóry. Korzystaj z nich przed większym wyjściem lub zdecyduj się na serię zabiegów, aby przedłużyć efekt ich działania. Zdrowa, promienna i miła w dotyku skóra, mniejsze zmarszczki i bruzdy to gwarancja lepszego samopoczucia i wyglądu. Bo najlepszy prezent, jaki możesz sobie zrobić, to zadbać o siebie.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze