fbpx

Zakupy w internecie: Cloudmine

fot. materiały prasowe

Zakupy w sieci to idealna propozycja nie tylko dla tych, których chodzenie po sklepach napawa irytacją i zmęczeniem. To także najprostszy sposób, by złowić ubrania i akcesoria oryginalne, niepowtarzalne i prosto od projektanta! Dziś pokazujemy Cloudmine.
Cloudmine to jedno z moich ulubionych miejsc w internecie. Dlaczego je lubię?! – Odpowiedź jest prosta: jest przejrzyste, łatwo dostępne i eleganckie. Podoba mi się także minimalistyczny layout strony, który dodatkowo ułatwia dokonywanie wyborów zakupowych. Poza aspektami technicznymi strona ma także wiele zalet czysto zakupowych.

Na Cloudmine znajdziemy prace zarówno znanych, jak i dopiero co zdobywających serca miłośników mody projektantów, a wśród nich: Ani Kuczyńskiej, Justyny Chrabelskiej, Maldorora, Eli Chodorowskiej czy mojego ulubionego Piotra Czachora. Cloudmine to także brandy, takie jak: UEG, BSides czy Borko.

Różnorodność marek i projektantów gwarantuje różnorodność stylów oraz cen, które są przyjazne nie tylko dla dobrze zarabiających koneserów „mody od projektantów”, ale także i dla studentów chcących wyróżnić się z tłumu. Co istotne, on-line store Cloudmine często organizuje przeceny, w czasie których piękne przedmioty możemy kupić w lekkich, przystępnych cenach.

Kolejna zaletą sklepu jest to, że zamówione przedmioty szybko trafiają w ręce nowego własciciela. Można też liczyć na wsparcie i pomoc zespołu Cloudmine, który dokona wszelkich starań, by powrócić tu na kolejny on-line shopping.

Podsumowując: Cloudmine to on-line store z modą i designem, przede wszystkim – młodych i zawsze zdolnych – polskich artystów, którego ceny nie przyprawiają o ból żołądka a obsługa zapewnia najwyższą jakość zakupów. Tak wynika z moich doświadczeń, czego również wam serdecznie życzę ;)!

Cloudmine.pl