fbpx

Zalando Collection Jesień/Zima 2013/2014

Zalando Collection Jesień/Zima 2013/2014
fot. materiały prasowe

W sezonie Jesień/Zima 2013/2014, Clarissa Labin wraz z zespołem projektantów Zalando Collection znaleźli inspiracje prosto ze światowych wybiegów. Grunge de Luxe i Oriental Remix to dwa główne trendy nadchodzącego sezonu.

Grunge De Luxe

Kobiece sylwetki z rock’n’rollowymi detalami na pewno podkreślą grunge’ową duszę każdej kobiety. W najnowszej kolekcji królują plisy i koronki. Długie sukienki z jersey’u są idealne na koncert lub na romantyczne randki. Efekty monochromatyczne, pepitka i akcenty morskiego koloru tworzą główne wzory tego trendu. Znające się na modzie kobiety o rock’n’rollowej duszy znajdą dla siebie ocieplane parki z kołnierzami typu ‘oversize’ ze sztucznego futra, a także miękkie swetry z angory w kwieciste wzory.

final

Oriental Remix

Tradycyjne kimona i orientalne wzory zostały poddane metamorfozie poprzez delikatne cięcia i warstwy. Militarne detale i miękkie skórzane formy dają odrobinę blasku inspirowanej dalekim orientem kolekcji. Czerń, biel, granat, ognista czerwień, a także metaliczne złoto formują paletę kolorystyczną trendu. Długie płaszcze i wełniane swetry tworzą idealny duet na sezon zimowy. Pikowane torebki i torby typu ‘oversize’ w czerwieni, czerni i brązie idealnie uzupełniają nadchodzącą kolekcję.

wyjscie1

Zalando Collection zostało stworzone w marcu 2012 r. przez Clarissę Labin i jej zespół projektantów. “Kaviar Gauche for Zalando Collection” została dodana do linii w sezonie Jesień/Zima 2012/2013 i uzupełniona w sezonie Wiosna/Lato 2013 kolekcją ślubną.

My tymczasem poakzujemy wam przykładowe stylizacje, które mogliśmy podziwiać podczas Zalando Press Day!