fbpx

Załóż sukienkę!

Zawsze uważałam, że sukienka jest najlepszym kobiecym ubiorem, szczególnie kiedy nie wiesz co na siebie włożyć. Zakładasz sukienkę i właściwie jesteś już idealnie ubrana. Gdzie szukać oryginalnych, kobiecych sukienek na każdą okazję?
Moim ostatnim odkryciem jest marka Bizuu. Znajdziemy tu słodkie, ale nie infantylne sukienki, kobiece fasony, trochę falbanek (ale bez przesady), trochę prostoty, świetne materiały. Wszystkie sukienki są tworzone w limitowanych edycjach lub na indywidualne zamówienie. Są dostępne w sieci na www.bizuu.pl

Bizuu.pl.pl, ale ja polecam też wizytę w butiku (w Warszawie lub Poznaniu), który jest przepięknie urządzony i naprawdę miło w nim przebywać i przymierzać, przymierzać, przymierzać. Mnie zachwycił model Bergamo i Rennes (pasują na każdą okazję) . Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu wiele wersji klasycznej „małej czarnej”. Markę założyły dwie siostry z Poznania i ja im gorąco kibicuję!

Drugie, już bardziej znane miejsce to La Mania. Marka, która zasłynęła z sukienek noszonych przez większość celebrytek i z osoby założycielki – Joanny Przetakiewicz. Te projekty są naprawdę piękne i świetnie wykonane. Warto zostawić tu większą kwotę i rozkoszować się np. swoją „małą białą” (model Amber). Do kupienia w butiku stacjonarnym lub na www.e-lamania.eu.

Jest jeszcze wirtualny butik www.asos.com , gdzie jest ogromny wybór sukienek (ponad 1000 modeli) w bardzo różnych stylach i w szerokich przedziałach cenowych.

Bizuu Boutique Poznań
Stary Browar, ul. Półwiejska 42
Bizuu Boutique Warszawa
Ul. Koszykowa 1

La Mania Warszawa
Galeria Mokotów ul. Wołoska 12