fbpx

Zapowiedź: Wrangler jesień-zima 2013/2014

Zapowiedź: Wrangler jesień-zima 2013/2014
fot. materiały prasowe

Nowa damska kolekcja Wranglera zapowiada ciekawą zimę: nowe style i wykończenia w linii Denim Spa i Denim Sculpt, efektowne imitacje skór y i dżinsy farbowane na piękne kolory.
Tej zimy powlekany wierzch spodni zmieni oblicze dżinsów. W rolach głównych czarne i bordowe spodnie imitujące skórę. Dodaj seksowną górę na imprezę lub bardziej swobodną na co dzień – w obu stylizacjach to absolutny must-have tego sezonu.

Kolekcja jesień-zima 2013 obejmuje zgrabny zestaw farbowanych dżinsów w odcieniach bordo, pomarańczu i zieleni, a także czarne, rdzawe i piaskowe sztruksy. Wśród topów war to zwrócić uwagę na obszerny sweter o nierównym, luźnym splocie, T-shirty z szympansem grającym w baseball, dopasowaną niebieską koszulę i dwustronne kur tki: niebiesko-czarną, różowo-czerwoną i pomarańczowo-zieloną.

Po spektakularnej premierze tego lata Wrangler nadal wygładza i koi skórę nóg dzięki rozszerzonej kolekcji dżinsów Denim Spa. W sezonie jesień-zima 2013 wprowadzamy zimowe odcienie: granatowe, szare i czarne dżinsy nasączone kremami nawilżającymi w trzech odmianach – Smooth Legs, Olive Extract i Aloe Vera. Dostępne fasony to Molly (low-slim), Cour tney (low-skinny) I Cor ynn (mid-skinny).

We wprowadzonej zeszłej zimy linii Denim Sculpt spr ytnie zmodyfikowano kieszenie i karczek tak, by optycznie korygowały figurę. Do Molly i Cour tney dołącza fason Drew (klasyczne proste). Kolejna nowość to niesamowita tkanina Slender Lux: elastyczny, wyszczuplający i niezwykle wygodny strecz.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze