fbpx

Zemełka & Pirowska –kolekcja wiosna/lato 2012

Kolekcje Zemełki & Pirowskiej cechuje nowoczesność i minimalizm. W swoich projektach stawiają na umiar, wygodę i praktyczność.
Taka też jest nowa kolekcja na wiosnę/lato 2012. Inspiracją kolekcji stał się Urban Look – styl, który dyktuje tętniące życiem miasto. Projektantki ponownie łączą nieskomplikowaną i wyrazistą formę z soczystymi kolorami, kontrastującymi tkaninami i fakturami. Jednocześnie wierne zasadzie, że ubranie, szczególnie latem, to nasza druga skóra, stosują wysokiej jakości materiały, zapewniając niezwykłą lekkość i przyjemność w noszeniu. Ubrania duetu projektantek to propozycje wyjątkowo uniwersalne, ich oszczędna forma sprawia, że sprawdzą się niewątpliwe przy niejednej okazji.

Zemełka & Pirowska

Najnowszą kolekcję cechuje również duże zróżnicowanie krojów, począwszy od klasycznych, ale też oryginalnych t-shirtów i bluz, po bardziej wyszukane oversizeowe tuniki. Widoczna inspiracja stylem glam-rock przejawia się w biżuteryjnych dodatkach, zadziornych wykończeniach, kurtkach typu ‘ramoneska’, oraz w akcesoriach. Różnorodność oferty młodych projektantek sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś tylko dla siebie.

Kolekcja dostępna w Butiku ‘La Perle’, Dominikańskia 3, Kraków, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-19:00.

Więcej informacji na stronie: http://zemelkapirowska.com/