fbpx

Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze

Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze
Rossmann w łódzkiej Manufakturze to szeroka oferta "zielonych" kosmetyków, produktów do domu oraz zdrowego jedzenia. (Fot. materiały prasowe Rossmann) 

Drogeria przyszłości to sklep, w którym design przenika się z najnowszymi technologiami. Półki uginają się od kosmetyków, a w nich pełno naturalnych składników oraz ekologii.

Czym zachwyca klientów nowy sklep Rossmanna w łódzkiej Manufakturze? 

1. Ekologiczną strefą (refill station) z automatami, w których klienci mogą napełniać butelki wielokrotnego użytku np. szamponem, żelem pod prysznic, płynem do prania czy mycia naczyń. Każdy, komu zależy na losach planety i ograniczeniu zużycia plastiku, na pewno będzie z nich korzystał.
– „Obsługa stacji refill jest bardzo prosta, wystarczy na ekranie wybrać swój ulubiony produkt, przy pierwszym zakupie dodać butelkę, na monitorze pokaże się numer stanowiska, w którym zostanie napełniona butelka. Należy wybrać opakowanie szklane lub z recyklingu, przykleić na nie etykietę, a następnie postawić butelkę na wskazanym numerze stanowiska i wcisnąć przycisk start. (…) Pamiętajmy, że nie mamy planety B i pierwsza w Polsce automatyczna stacja refill, to nasz wspólny wielki gest dla Ziemi” – mówi Marcin Pawlikowski prezes zarządu OnlyBio.life.

Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze
W Rossmannie w łódzkiej Manufakturze klienci mogą skorzystać z automatów do napełniania butelek wielorazowego użytku naturalnymi kosmetykami ONLYBIO i środkami czystości ONLYECO. (Fot. materiały prasowe OnlyBio) 

2. Nową polską marką Manufaktura Piękna, której kosmetyki zostały „stworzone z miłością, zapakowane z czułością i podane z radością”. Jej oferta to ponad 250 produktów, w tym: z naturalnymi składnikami, wegańskie, waterless (mydła w kostce, pudry do mycia włosów) oraz  tzw. kosmetyki sensoryczne czyli kule, pudry, ciastoliny, galaretki i musy. Marka stosuje ekologiczne opakowania: papier, szkło, recyklat.

3. Strefą Beauty z rozbudowaną ofertą perfumeryjną. Np. zapachy francuskiej marki ADOPT’ są na miejscu rozlewane do niewielkich flakoników, idealnych do małych damskich torebek.

Atrakcją dla klientek wrzucających zdjęcia na Instagrama jest specjalna Selfie Wall, gdzie można uwiecznić np. zakupy z przyjaciółką.

Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze
Wyspa kultowej marki Semilac, gdzie klientki mogą zrobić manicure. (Fot. materiały prasowe Rossmann) 

4. Ogromną ścianą z mchu z napisem „Zdrowo!”. Wielbiciele zdrowego odżywiania znajdą tu m.in. przekąski, bogaty wybór produktów wegańskich, bezglutenowych i ekologicznych, wyrobów regionalnych, w tym miodów z polskich pasiek.

5. Strefą Grab&go dla robiących zakupy „w biegu”. W Rossmannie w łódzkiej Manufakturze znajduje się blisko 25 tys. produktów. Dla klientów, którzy lubią szybkie zakupy powstała specjalna strefa, gdzie szybko można znaleźć podstawowe produkty takie jak: mydło, jedzenie dla dziecka, karmę dla zwierząt czy papier toaletowy.

Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze
W drogerii przyszłości kosmetyki można testować. (Fot. materiały prasowe Rossmann) 
Zielony  Rossmann w łódzkiej Manufakturze
Nowy Rossmann w łódzkiej Manufakturze. (Fot. materiały prasowe Rossmann) 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze