fbpx

Złoty, piękny… jubileusz. Sadva świętuje swoje dwudziestolecie!

Złoty, piękny… jubileusz. Sadva świętuje swoje dwudziestolecie!
fot. materiały prasowe Sadva

Polska marka biżuterii Sadva obchodzi w tym roku okrągły, bo już dwudziesty jubileusz! Dwadzieścia lat wypełnionych projektami, które inspirują i zachwycają, wywołując uśmiech na ustach kobiet – to wymaga specjalnej oprawy. Znajdziecie ją w unikalnych, jubileuszowych kolekcjach!

Kochamy polskie marki za niebanalne podejście do wzornictwa i wyjątkowy rzemieślniczy kunszt. A Sadva zajmuje wśród nich specjalne miejsce. Okrągły jubileusz to zwieńczenie 20 lat prawdziwiej miłości do biżuterii, jubilerskiej pasji połączonej z uwielbieniem dla tego, co piękne i ulotne. Kolekcje Sadva to propozycje, które łączą trendy z absolutnie autorskim podejściem, dzięki czemu każda bransoleta czy pierścionek marki to małe, niepowtarzalne dzieło… Niczym dzieło sztuki!

Inspiracje, odkrywane w najróżniejszych miejscach – od nadmorskiej plaży, przez najciekawsze miasta świata, po tę najważniejszą, czyli kobiecość. Biżuteria Sadva powstała z zachwytu kobietami, tym, jak silne i delikatne, jak zmienne są. Praca, pasja, rodzina, namiętność, codzienny optymizm, ciepło – to co wpisuje się w kobiecość w Twoim wydaniu, określasz Ty sama. A Sadva pozwala Ci to oddać, tworząc projekty, takie jak Ty. Jubileuszowe kolekcje marki krzyczą: „Uśmiechnij się i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Bądź wyjątkowa każdego dnia. Bądź sobą!”

Nowe kolekcje marki to połączenie tego, za co kochamy świat Sadva: unikatowe, ponadczasowe piękno biżuterii, najwyższa jakość kruszców i wykonania, które towarzyszą marce od dwudziestu lat. Wśród jubileuszowych propozycji nie mogło zabraknąć symbolu motyla, który pięknie wpisuje się w filozofię marki i uwielbienie dla kobiety – siły, kobiety – łagodności, ale i kobiety – przemiany. Tym razem we FLYwithSADVA odkryjecie delikatne motyle w klasycznym, złotym kolorze – lub w kolekcji SUN, w połączeniu z lodowym bursztynem w eleganckim, matowym wydaniu, który stanowi wyjątkowy hołd dla korzeni marki.

Gorący trend na nadchodzący sezon? Oczywiście złoto! I to właśnie ono dominuje w jubileuszowych propozycjach. Znajdziecie je również w geometrycznych propozycjach dodatków w połączeniu z chłodną, czarną ceramiką. Ta kolekcja to jednocześnie przepych przywodzący na myśl art déco i surowość, prostota klasyki. Wśród ultra-kobiecych, uwodzicielskich dodatków znajdziecie także najmodniejszą biżuterię nadchodzącego sezonu – sygnety!

A złoto w romantycznej odsłonie? To delikatne celebrytki, pełne symboli szczęścia oraz subtelne listki, które dzięki oprawie z cyrkonii uzyskują niepowtarzalny pazur… Nadchodzi piękny jubileusz! Więcej znajdziesz na sadva.pl

Złoty, piękny… jubileusz. Sadva świętuje swoje dwudziestolecie!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze