1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Dokonuj modowych zakupów z przyjaciółmi

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
Możesz zapomnieć o zakupowych dylematach! Wystarczy, że dołączysz do CCC Friends, gdzie połączysz się z przyjaciółmi, by wspólnie dokonywać modowych zakupów.

Potrzebujesz modowej porady? Nie wiesz, na którą parę sneakersów się zdecydować?

Dzięki nowej funkcji w aplikacji mobilnej CCC oraz na ccc.eu poznasz nowe propozycje marki Adidas, stworzysz z nich modowe wishlisty i wymienisz się opiniami z przyjaciółmi. Dziel się swoimi ocenami produktów, twórz modowe ankiety oraz rozmawiaj z innymi osobami, które kupują w CCC.

Jak to działa? Skorzystaj z aplikacji mobilnej lub strony internetowej, kliknij w widget lub wejdź w zakładkę CCC Friends i załóż konto. Do zalogowania wystarczy tylko adres e-mail lub połączenie konta z Facebookiem lub Google. Wygeneruj unikatowy link i połącz się ze swoimi modowymi przyjaciółmi.

A może chcesz wziąć udział w konkursie i zgarnąć nową parę butów marki Adidas? Wystarczy, że na ccc.eu (również w aplikacji) w zakładce Friends wrzucisz post z parą butów Adidas, która najbardziej ci się podoba (dodaj link lub załącz produkt). Napisz, na jaką okazję byś ją założył/a, oraz dodaj hasztagi #CCCFriends #CCCAdidas #CCCkonkurs. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 lipca.

Szczęśliwa 13 zwycięzców zostanie ujawniona 5 lipca. Każdy zwycięzca otrzyma kod uprawniający do 99 proc. zniżki na parę butów Adidas! Szczegóły konkursu na Facebooku: @cccshoesbags

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze