1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech ze Sprandi

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
Marka Sprandi wkracza w kolejny sezon, niezmiennie szerząc ideę troski o siebie. Najnowsza kampania „Take a Breath” jest o tym, że mamy prawo zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech i po prostu się zrelaksować. Najlepiej aktywnie i na sportowo.

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Zatroszcz się o siebie. Powoli, świadomie, z należytą troską i uwagą. Szukaj ruchu, który sprawi ci radość i naładuje pozytywną energią. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek.

(Fot. materiały prasowe)

Aktywność fizyczna, wzrost endorfin i beztroska radość w gronie najbliższych – na to stawia marka Sprandi w najnowszej kampanii „Take a Breath”, w której przenosi nas na kort tenisowy, by ponownie spotkać się z ulubionymi gwiazdami. Twarzami kampanii „Take a breath” zostali bohaterowie wiosennej kampanii Sprandi: idol generacji Z aktor Finn Wolfhard, znany widzom z serialu „Stranger Things”, aktor Kyle MacLachlan, odtwórca kultowej agenta Dale’a Coopera w serialu „Twin Peaks”, oraz Amber Valletta – supermodelka lat 90.

(Fot. materiały prasowe)

Nowa kolekcja Sprandi powstała, by towarzyszyć w chwilach aktywnego wypoczynku i relaksu. Wskocz w miękkie dresy, załóż wygodne sportowe sneakersy, a sportowy zestaw uzupełnij stylowymi dodatkami. Na korcie tenisowym czy poza nim – weź głęboki oddech i postaw na wygodę w najlepszym wydaniu.

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze