1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Marka COS debiutuje na Nowojorskim Tygodniu Mody

Paloma Elsesser oraz Natasha Lyonne (Fot. Mario Sorrenti)
Paloma Elsesser oraz Natasha Lyonne (Fot. Mario Sorrenti)
COS ogłosił, że po raz pierwszy weźmie udział w Nowojorskim Tygodniu Mody. Czerpiąc inspiracje ze światowych metropolii, odda hołd różnorodnym i twórczym społecznościom Nowego Jorku.

Wraz z ogłoszeniem udziału w Nowojorskim Tygodniu Mody marka zaprezentowała pierwsze zdjęcia kampanii wizerunkowej na sezon jesień–zima 2022. Na zrealizowanych w Nowym Jorku fotografiach Maria Sorrentiego wystąpiły amerykańska modelka Paloma Elsesser oraz aktorka i producentka Natasha Lyonne

Pokaz COS jest zaplanowany jako część oficjalnego kalendarza Tygodnia Mody, organizowanego przez Council of Fashion Designers of America – Radę Projektantów Mody Ameryki, i odbędzie się 13 września o godz. 14:00 czasu lokalnego (20:00 czasu polskiego). Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie cos.com.

Steven Kolb, prezes Council of Fashion Designers of America, komentuje: – W każdym sezonie tworzymy oficjalny harmonogram, który jest odzwierciedleniem współczesnej kreatywności. Cieszymy się, że w tym sezonie do tego grona dołączyła marka COS. Dla globalnych marek, które chcą nawiązać kontakt z nowojorską kulturą i liczną amerykańską publicznością, NYFW jest naturalnym miejscem do pokazania swojej twórczości.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze