1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Marka COS debiutuje na Nowojorskim Tygodniu Mody

Paloma Elsesser oraz Natasha Lyonne (Fot. Mario Sorrenti)
COS ogłosił, że po raz pierwszy weźmie udział w Nowojorskim Tygodniu Mody. Czerpiąc inspiracje ze światowych metropolii, odda hołd różnorodnym i twórczym społecznościom Nowego Jorku.

Wraz z ogłoszeniem udziału w Nowojorskim Tygodniu Mody marka zaprezentowała pierwsze zdjęcia kampanii wizerunkowej na sezon jesień–zima 2022. Na zrealizowanych w Nowym Jorku fotografiach Maria Sorrentiego wystąpiły amerykańska modelka Paloma Elsesser oraz aktorka i producentka Natasha Lyonne

Pokaz COS jest zaplanowany jako część oficjalnego kalendarza Tygodnia Mody, organizowanego przez Council of Fashion Designers of America – Radę Projektantów Mody Ameryki, i odbędzie się 13 września o godz. 14:00 czasu lokalnego (20:00 czasu polskiego). Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie cos.com.

Steven Kolb, prezes Council of Fashion Designers of America, komentuje: – W każdym sezonie tworzymy oficjalny harmonogram, który jest odzwierciedleniem współczesnej kreatywności. Cieszymy się, że w tym sezonie do tego grona dołączyła marka COS. Dla globalnych marek, które chcą nawiązać kontakt z nowojorską kulturą i liczną amerykańską publicznością, NYFW jest naturalnym miejscem do pokazania swojej twórczości.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze