1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Wejdź do świata gier z CCC

(Fot. materiały prasowe)
W ramach akcji Back To School CCC zaprasza do udziału w Game Garage Playoffs. Do rozgrywek stają najpopularniejsi influencerzy i gwiazdy najnowszej kampanii, na czele topowym polskim raperem – Smolastym.

Fascynujący świat gier czeka na wszystkich miłośników dobrej zabawy. W ramach kampanii Back To School CCC wyruszy w trasę po ośmiu miastach w Polsce i zaprosi do wspólnej rozrywki wszystkich miłośników e-sportu.

Do najnowszej kampanii obuwia sportowego na sezon jesień–zima 2022 CCC dołączyły największe osobowości świata muzyki, gier i Internetu. Polskich i zagranicznych ambasadorów będziemy mogli zarówno zobaczyć w sesji fotograficznej i klipie video, jak i spotkać osobiście na trasie Game Garage Playoffs w największych miastach w Polsce.

(Fot. materiały prasowe)

Wśród polskich gwiazd kampanii znaleźli się: Smolasty, Kinga Sawczuk, Iza Zabielska, Ogi Ugonoh oraz Kaluch. Do ich drużyny dołączyli również zagraniczni ambasadorzy: Peti Marics, Vivien Sapi, Laurą Giurcanu, Cesar Bitlan, a także Catalin Ionut.

Kampanii promującej akcję Game Garage Playoffs towarzyszą produkty najlepszych światowych marek: Adidas, Reebok, Puma, Fila, Champion, Converse i Vans. Jesienne propozycje od CCC to przede wszystkim ukłon w stronę mody ulicznej. Luz, wygoda i funkcjonalność definiują wizerunki ambasadorów najnowszej kampanii. Stylowe sneakersy i komfortowe ubrania w sportowym stylu idealnie wpisują się w codzienne miejskie stylizacje. Ich dopełnieniem będą akcesoria dostępne w jesienno-zimowej kolekcji: plecaki i torby sportowe z dużym logo.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

W ramach akcji Game Garage Playoffs CCC wyruszy w trasę po Polsce, by rzucić wyzwanie miłośnikom gier. W salonach CCC w 8 największych miastach Polski odbędą się gamingowe eventy, w których wezmą udział ambasadorzy kampanii. W kolejnych tygodniach CCC, wraz ze Smolastym, Kaluchem, Kingą Sawczuk, Izą Zabielską oraz największymi influencerami ze świata gamingu, zawita do Gdańska, Katowic, Łodzi, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Poznania. Spotkania z cyklu Game Garage Playoffs to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z ulubionymi gwiazdami oraz zaprezentować swoje umiejętności we wspólnej grze na konsoli. Na uczestników spotkań będą czekać wyjątkowe atrakcje, w tym panele dyskusyjne czy konkursy z nagrodami.

(Fot. materiały prasowe)

Już dzisiaj, 16 sierpnia, o godzinie 16:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się pierwsze ze spotkań z ramach akcji Game Garage Playoffs. W wyjątkowym spotkaniu wezmą udział gwiazdy kampanii: Smolasty oraz Kinga Sawczuk, a także gamer Junajted. Spotkaj się z nimi i weź udział w wyjątkowych panelach dyskusyjnych. Na zgromadzonych gości będą czekać interaktywne atrakcje i konkursy z nagrodami. To również wyjątkowa okazja, aby zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami na konsoli. Sprawdź, czy pokonasz Smolastego w Forza Horizon!

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze