1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Wpadnij na domówkę Klubu CCC ze Smolastym

(Fot. materiały prasowe)
W ramach akcji Game Garage Playoffs CCC zaprasza wszystkich klubowiczów na spotkanie w wyśmienitym gronie. Wpadnij na domówkę Klubu CCC i spotkaj Smolastego, i nie tylko.

Niedawno pisaliśmy, że CCC wkroczyło w świat gier i wyruszyło w trasę po Polsce, by rzucić wyzwanie miłośnikom e-sportu. W ramach kampanii Back to School w ośmiu największych miastach odbywają się właśnie gamingowe spotkania, w których uczestniczą gwiazdy najnowszej kampanii: topowy raper Smolasty i jego ekipa – Kinga Sawczuk oraz Kaluch, a także gracze, tacy jak: Junajted, Makito, Jcob, Izaak, Aquel, Nervarien czy Lachu. Do tej pory wydarzenia miały miejsce w Gdańsku, Katowicach i w Łodzi, a przed nami spotkania w Warszawie (27.08., Arkadia), Wrocławiu (30.08., Magnolia Park), Krakowie (1.09., Bonarka) oraz w Poznaniu (3.09., Posnania).

(Fot. materiały prasowe)

Spotkania w salonach CCC to jednak tylko rozgrzewka przez najważniejszą imprezą nadchodzącego sezonu. Już 22 września odbędzie się domówka Klubu CCC, na której zostanie rozegranych kilka turniejów gamingowych. Atrakcją wieczoru będzie zamknięty koncert gwiazdy kampanii Back to School – Smolastego.

Na domówkę są zaproszeni wszyscy klubowicze CCC bez względu na posiadany status. Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu można wysłać na stronie: https://ccc.eu/pl/konkurs-domowka

By zgarnąć podwójne zaproszenie na imprezę, wystarczy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego właśnie Ciebie nie może zabraknąć na liście gości tego wyjątkowego wydarzenia?”. Zgłoszenia można nadsyłać do 3 września 2022.

Gamingowej akcji towarzyszą dodatkowe atrakcje dla klubowiczów o statusach Silver i Gold. Partnerzy Klubu CCC przygotowali wyjątkowe zniżki.

(Fot. materiały prasowe)

To jednak nie koniec atrakcji! Dla chcących podszkolić swoje umiejętności na konsoli CCC przygotowało konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania konsola XBOX SERIES S oraz boxy z niespodziankami przygotowane przez influencerów: Smolastego, Kingę Sawczuk i Kalucha. Szczegóły konkursu: https://www.facebook.com/cccshoesbags

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze