1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Biegaj bez ograniczeń z eobuwie.pl

(Fot. materiały prasowe)
Właśnie wystartowała jesienna digitalowa kampania marki eobuwie.pl poświęcona bieganiu. Została ona zrealizowana we współpracy z liderami w segmencie butów do biegania: adidas, New Balance oraz Asics pod hasłem „Biegaj bez ograniczeń po każdej nawierzchni”.

Zdjęcia powstawały zarówno w przestrzeni miejskiej, na ulicach Warszawy, jak i w naturze, na leśnych ścieżkach. Różnorodna nawierzchnia okazała się idealnym tłem do zaprezentowania bogatej oferty profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie butów do biegania.

Adidas (Fot. materiały prasowe)

– Przy tworzeniu kampanii przyświecała nam myśl: „Niezależnie od tego, jak długo biegasz, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, jesteś kobietą czy mężczyzną, biegasz w „miejskiej dżungli”, po wyznaczonych ścieżkach do biegania czy też w trudnym leśnym terenie – w eobuwie.pl zawsze znajdziesz specjalistyczne buty do biegania dla siebie – mówi Natalia Załęcka, dyrektorka marketingu eobuwie.pl.

(Fot. materiały prasowe)

Partnerzy najnowszej kampanii, kultowe marki adidas, New Balance oraz Asics, wychodzą do klientów z propozycjami obuwia, które dzięki licznym innowacjom technologicznym jest przeznaczone do biegania po różnych nawierzchniach.

Marka adidas zalicza się do pionierów na rynku obuwia sportowego i kładzie ogromny nacisk na nowe technologie. Na szczególną uwagę zasługuje model adidas Supernova, który posiada szereg innowacji: buty są niezwykle przyczepne, dzięki czemu można biegać w nich po każdym terenie, a sprężysta podeszwa środkowa zapewnia odpowiednią amortyzację.

Adidas (Fot. materiały prasowe)

Z kolei Asics, japoński brand z ponad 70-letnią historią, proponuje między innymi model Asics Gel-Sonoma 6, który został stworzony z myślą o bieganiu w trudnym terenie, a także chodzeniu po niskich górach.

Asics (Fot. materiały prasowe)
Asics (Fot. materiały prasowe)

Na uwagę zasługuje też model marki New Balance z serii All Terain – Fresh Foam Hierro v7. Został on zaprojektowany z myślą o najbardziej trudnych, kamienistych nawierzchniach. Podeszwa w New Balance – Fresh Foam Hierro jest wytrzymała i twarda, a także zapobiega poślizgom. Z kolei wzmocnienie w okolicy palców minimalizuje ryzyko urazów.

New Balance (Fot. materiały prasowe)

New Balance (Fot. materiały prasowe)

To tylko kilka przykładów specjalistycznych butów do biegania, które znajdują się w ofercie eobuwie.pl. Wybór modeli zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta poszukującego profesjonalnego obuwia runningowego.

Za koncepcją kreatywną całego projektu stoi agencja DDB Warszawa. Kampania digitalowa eobuwie.pl została zrealizowana we współpracy z markami: adidas, New Balance i Asics.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze