1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Kolorowy trekking i hiking z eobuwie.pl

(Fot. materiały prasowe)
Najnowsza digitalowa kampania eobuwie.pl zachęca do aktywności na świeżym powietrzu mimo jesiennej szarości za oknami. W asortymencie marki można znaleźć zarówno buty trekkingowi, jak i hikingowe m.in. takich marek jak adidas i The North Face. Kampania pokazuje modele, które zachwycają kolorami, nowoczesnym designem i są przeznaczone do aktywności na zewnątrz.

Bohaterami sesji zdjęciowej i video na eobuwie.pl są między innymi buty do hikingu, czyli długich, energicznych wędrówek po niskich górach, łąkach i lasach. Mają być one przede wszystkim wytrzymałe – zazwyczaj posiadają traktorowy bieżnik, co zapewnia przyczepność. Stosowane w nich technologie odpowiadają za dobrą amortyzację. Większość obuwia przeznaczonego do hikingu wyposażona jest także w membranę Gore-Tex, która nie tylko ochroni przed wiatrem i wilgocią z zewnątrz, ale też odprowadza pot z wnętrza buta. W kampanii eobuwie.pl zobaczymy między innymi model marki adidas Terrex Free Hiker, idealny na nieutwardzone nawierzchnie i niewyznaczone szlaki.

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

Na zdjęciach z kampanii outdoorowej możemy podziwiać też wyselekcjonowane buty do trekkingu, czyli do chodzenia po górach i wąwozach w trudnych warunkach, co wymaga odpowiedniego specjalistycznego sprzętu, a także przygotowania fizycznego. Obuwie trekkingowe z niską cholewką będzie idealne na spacery po niższych partiach gór, z kolei wysokie buty trekkingowe warto wybrać, chcąc wspinać się po wyższych górach. Cholewka o długości powyżej kostki ma za zadanie stabilizować stopę i chronić staw skokowy przed urazami. Kampania eobuwie.pl przybliża modele stworzone z myślą o szybkich wędrówkach, skalistych szlakach i nierównym terenie, np. model Vestiv Fastpack marki The North Face.

(Fot. materiały prasowe)

Ponadto kampania inspiruje do aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy wybierzesz wędrówki po lesie, w górach lub w miejskim parku, i niezależnie od pogody za oknem. Buty outdoroowe nie są już zarezerwowane tylko do aktywności sportowych. Eobuwie.pl promuje tzw. urban outdoor, zachęcając do uzupełniania miejskich stylizacji butami outdoroowymi.

(Fot. materiały prasowe)

Różnorodność kolorowej oferty butów outdoroowych zainspiruje zarówno zaawansowanych góromaniaków, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze