1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

W blasku cekinów – najbardziej spektakularne kreacje na karnawał

Kors S23 (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 45 Zdjęć
Nic tak nie przyciąga uwagi i odbija spojrzeń. Jeśli chcesz zostać gwiazdą imprezy albo królową balu – nie ma lepszego wyboru.

Są stworzone do wieczorowych kreacji, choć niektóre marki sugerują, by nosić je także na co dzień, w wersji sportowej. A jednak jest coś ekscytującego w fakcie, że cekiny przynależą do świata wyjątkowych okazji i tylko na takie można je nosić. Wbrew pozorom pozostawiają przy tym spore pole do interpretacji. Mogą być baśniowe, rockowe, romantyczne, hipisowskie, glamour – zupełnie jak w naszej galerii. Mienią się i skrzą, sprawiając, że nie przejdziesz niezauważona. Być może wymagają odwagi, ale jednocześnie dodają blasku i pewności siebie (tak, wiemy, że już ją masz, a strój jest tylko sposobem na jej wyrażenie). Rozświetlają styczniowo-lutowe noce, pozwalają bawić się modą, gdy za oknem szaro. Wszystko to sprawia, że są najlepszym wyborem na karnawał.

Ale uwaga! Ponieważ cekiny nie są najszczęśliwszym wyborem, jeśli chodzi o środowisko, kupujmy je z drugiej ręki i nośmy wiele sezonów.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze