Małe AGD

Do tej grupy produktów zalicza się sprzęty stanowiące nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Mogą one zarówno ułatwiać gotowanie, jak i dbanie o ciało czy zdrowie.

agd małe ułatwiające dbanie o ciało i włosy

Stylizację naszych włosów ułatwiają nam suszarki, dzięki którym ich suszenie staje się znacznie szybsze. W zależności od pożądanego efektu, włosy możemy wyprostować przy pomocy prostownicy lub podkręcić lokówką. Do usuwania zbędnego owłosienia posłużyć możemy się depilatorem.

agd małe dla miłośników gotowania

Codzienne przygotowywanie zup typu krem staje się łatwiejsze dzięki blenderom. Miłośnicy świeżych soków zaopatrzyć mogą się natomiast w wyciskarkę lub sokowirówkę. Fani gotowania na parze nie obędą się natomiast bez parowaru.
U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, SENCOR, Braun, Remington, BABYLISS.

małe agd ze sklepu morele.net małe agd ze sklepu komputronik.pl małe agd bosch małe agd ze sklepu neo24 małe agd ze sklepu oleole.pl małe agd remington małe agd babyliss małe agd ze sklepu electro.pl małe agd braun małe agd stadler form

agd małe - zobacz wybrane produkty

Braun

Firma Braun została założona w 1921 roku w Niemczech. Od początku koncentrowali się na poprawie jakości życia. Początkowo tworzyli odbiorniki radiowe. W 1940 roku opatentowali pierwszą maszynkę do golenia dla mężczyzn i rozpoczęli produkcję seryjną. Dzisiaj Brown produkuje golarki męskie, damskie, depilatory, produkty do włosów i małe AGD. Ich głównym celem jest jakość, niezawodność, design [...]

Babyono

Revlon

RAVEN

Smeg

Bosch

Smeg

Smeg

Smeg

RAVEN

Zelmer

Braun

Braun

Laica

KITCHENAID

KITCHENAID

SENCOR

SENCOR

Hurom

Gastroback

WMF

TERRAILLON

BABYLISS

Tefal

Znajdź podobne agd małe