Małe AGD

Do tej grupy produktów zalicza się sprzęty stanowiące nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Mogą one zarówno ułatwiać gotowanie, jak i dbanie o ciało czy zdrowie.

beko małe agd ułatwiające dbanie o ciało i włosy

Stylizację naszych włosów ułatwiają nam suszarki, dzięki którym ich suszenie staje się znacznie szybsze. W zależności od pożądanego efektu, włosy możemy wyprostować przy pomocy prostownicy lub podkręcić lokówką. Do usuwania zbędnego owłosienia posłużyć możemy się depilatorem.

beko małe agd dla miłośników gotowania

Codzienne przygotowywanie zup typu krem staje się łatwiejsze dzięki blenderom. Miłośnicy świeżych soków zaopatrzyć mogą się natomiast w wyciskarkę lub sokowirówkę. Fani gotowania na parze nie obędą się natomiast bez parowaru.
U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, SENCOR, Braun, Remington, BABYLISS.

małe agd ze sklepu neo24 małe agd ze sklepu morele.net małe agd ze sklepu rtv euro agd małe agd rowenta małe agd braun małe agd bosch małe agd beurer małe agd ze sklepu amfora.pl małe agd stadler form małe agd sencor

beko małe agd - zobacz wybrane produkty

BEKO

BEKO

Beko TBN7802DX Blender kielichowy

BEKO

Wyciskarka do cytrusów, Beko, CJB6100W 2 wymienne stożki Dzięki wyposażeniu w dwa wymienne stożki różnych rozmiarów, urządzenie umożliwia wyciśnięcie soku z wielu rodzajów cytrusów. Blokada kapania Zapobiega kapaniu soku z odpływu na stół lub blat. Możliwość mycia w zmywarce Łatwe utrzymanie w czystości, dzięki możliwości mycia wybranych części urządzenia w zmywarce.

BEKO

Duża moc – 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) zapewnia szybkie rozdrabnianie składników przygotowywanego posiłku. Szklana misa Misa o dużej pojemności (1 l) wykonana jest z wysokiej jakości termoodpornego szkła, odpornego na zarysowania. Umożliwia rozdrabnianie także gorących składników. Podwójny system ostrzy Podwójny system ostrzy ze stali nierdzewnej zapewni szybkie rozdrabnianie składników przygotowywanego posiłku. [...]

BEKO

Beko SJA3209BX Wyciskarka wolnoobrotowa

BEKO

blender ręczny o mocy silnika 750 w, metalowa stopka z czterema ostrzami, 12 ustawień prędkośći pracy, przezroczysty zbiornik o pojemności 0.7 l funkcja turbo, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce.

BEKO

Beko HBA7753X Blender

-4%

BEKO

Beko TBN6602W Blender kielichowy

BEKO

Blender ręczny o mocy silnika 700 W, funkcja turbo, metalowe noże z czterema ostrzami, 500 ml zamykany pojemnik z ostrzami, dzbanek z miarką o pojemności 700 ml, końcówka do ubijania piany….

BEKO

Beko HBS6702W Blender

BEKO

Blender ręczny o mocy 750 W, z płynną regulacją prędkości pracy. Solidne, poczwórne ostrze ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie rozdrabnianie owoców, warzyw, mięsa, orzechów, ziół i wielu innych składników. Blender z 4 ostrzami pozwala także na dokładniejsze rozdrobnienie produktów, szczególnie tych twardszych. System łatwego demontażu końcówek pozwala na łatwe czyszczenie blendera.

BEKO

Blender stojący, Beko, TBP7354X Antypoślizgowe nóżki podstawy Zapewniają stabilność podstawy i skuteczne miksowanie, nawet przy użyciu najwyższej prędkości. 4 ostrza ze stali nierdzewnej Solidne, poczwórne ostrze ze stali szlachetnej szybko poradzi sobie ze wszelkimi owocami czy warzywami.

BEKO

BEKO

Blender firmy Beko model TBN7802DX o mocy 800 W z 4 ostrzami ze stali nierdzewnej. Szklany, termoodporny dzban o pojemności 1.5 l z miarką w filiżankach i litrach. Posiada płynna regulację prędkości, tryb pulsacyjny i możliwość kruszenia lodu.

BEKO

Wyciskarka wolnoobrotowa firmy BEKO o mocy 200 W wykonuje jedynie do 60 obrotów na minutę, dodatkowa przystawka do mrożonych owoców, wsteczny bieg pozwala szybko i efektywnie odblokować miąższ jeżeli fragmenty warzyw się zaklinują, bardzo cicha praca silnika, blokada kapania, pojemnik na sok i odpady w zestawie.

-5%

BEKO

Beko HBA6700W Blender

BEKO

blender ręczny o mocy 550 w, z metalową końcówką oraz ostrzami ze stali nierdzewnej, funkcja turbo, dzbanek o pojemności 0.7 l, zdejmowana końcówka, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce.

BEKO

BEKO

Łatwe czyszczenie. Możliwość mycia szklanego dzbanka w zmywarce oraz system łatwego demontażu ostrzy, pozwalają na łatwe czyszczenie urządzenia. Antypoślizgowe nóżki podstawy. Zapewniają stabilność podstawy i skuteczne miksowanie, nawet przy użyciu najwyższej prędkości. Olbrzymia moc 1600 W. To prawdziwy heros wśród blenderów, w mig poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikam. Idealnie się sprawdzi do masła orzechowego. [...]

BEKO

Uniwersalny blender marki BEKO o mocy 700 W z ostrzem ze stali nierdzewnej oraz dodatkowym pojemnikiem z miarką.

BEKO

BEKO

wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw o mocy 200 w, z funkcją reverse, wykonuje jedynie do 60 obrotów na minutę, dodatkowa przystawka do mrożonych owoców, wsteczny bieg pozwala szybko i efektywnie odblokować miąższ jeżeli fragmenty warzyw się zaklinują,bardzo cicha praca silnika, blokada kapania, pojemnik na sok i odpady w zestawie.

BEKO

Beko CHG6400W Blender

BEKO

wyciskarka do cytrusów o mocy silnika 100 w, 2 wymienne stożki do różnych rozmiarów owoców, blokada kapania, antypoślizgowe nóżki, metalowe sito.

Znajdź podobne beko małe agd