Małe AGD

Do tej grupy produktów zalicza się sprzęty stanowiące nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Mogą one zarówno ułatwiać gotowanie, jak i dbanie o ciało czy zdrowie.

małe agd na prezent ułatwiające dbanie o ciało i włosy

Stylizację naszych włosów ułatwiają nam suszarki, dzięki którym ich suszenie staje się znacznie szybsze. W zależności od pożądanego efektu, włosy możemy wyprostować przy pomocy prostownicy lub podkręcić lokówką. Do usuwania zbędnego owłosienia posłużyć możemy się depilatorem.

małe agd na prezent dla miłośników gotowania

Codzienne przygotowywanie zup typu krem staje się łatwiejsze dzięki blenderom. Miłośnicy świeżych soków zaopatrzyć mogą się natomiast w wyciskarkę lub sokowirówkę. Fani gotowania na parze nie obędą się natomiast bez parowaru.
U nas znajdziesz takie marki, jak SENCOR, PHILIPS, Braun, Remington, BABYLISS.

małe agd ze sklepu neo24 małe agd philips małe agd beurer małe agd bosch małe agd babyliss małe agd stadler form małe agd sencor małe agd braun małe agd remington małe agd ze sklepu electro.pl

małe agd na prezent - zobacz wybrane produkty

Braun

Firma Braun została założona w 1921 roku w Niemczech. Od początku koncentrowali się na poprawie jakości życia. Początkowo tworzyli odbiorniki radiowe. W 1940 roku opatentowali pierwszą maszynkę do golenia dla mężczyzn i rozpoczęli produkcję seryjną. Dzisiaj Brown produkuje golarki męskie, damskie, depilatory, produkty do włosów i małe AGD. Ich głównym celem jest jakość, niezawodność, design [...]

GA MA

GA MA

GA MA

GA MA

Beurer

Tefal

Tefal

Smeg

Bosch

KITCHENAID

Tefal

PHILIPS

PHILIPS

KITCHENAID

Laica

Smeg

SENCOR

SENCOR

Gastroback

SENCOR

SENCOR

SENCOR

WMF

Znajdź podobne małe agd na prezent