Prostownice

To urządzenie idealne dla wszystkich osób, którym marzą się idealnie gładkie, proste włosy.

Rodzaje płytek stosowanych w prostownicach

Pierwszym z nich są płytki teflonowe. Materiał ten skutecznie chroni przed wysoką temperaturą i zapobiega przywieraniu włosów do płytek. Niestety, nierównomiernie się nagrzewa. Spotkać można się także z płytkami ceramicznymi, których powłoka jest śliska, co ułatwia prostowanie pasm. Trzeci rodzaj to płytki tytanowe o dużej trwałości i odporności na uszkodzenia.

Kluczowe parametry prostownic

Zalicza się do nich między innymi moc, która wynosi średnio między 25 a 170 W. Im jest ona wyższa, tym urządzenie krócej się nagrzewa. Równie ważny jest także zakres temperatury, który należy dopasować do rodzaju i kondycji naszych włosów.
U nas znajdziesz takie marki, jak BABYLISS, Remington, PHILIPS, Rowenta, SENCOR.

prostownice ze sklepu neo24 prostownice remington prostownice babyliss prostownice saturn prostownice rowenta prostownice braun prostownice ze sklepu electro.pl prostownice philips prostownice ze sklepu komputronik.pl prostownice ze sklepu amfora.pl

prostownice do włosów - zobacz wybrane produkty

Rowenta

Prostownica do włosów, która również prasuje i suszy mokre włosy. Gładki i błyszczący wygląd. Thermo Control chroni włosy przed uszkodzeniem i przy stałej temperaturze osiąga skuteczne wyprostowanie.

-17%

Valera

Cyfrowa, profesjonalna prostownica do włosów z regulacją temperatury VAL000092402 Valera Swiss’x Digital, z systemem ruchomych płytek dla równomiernego, perfekcyjnego efektu. Ultra szybkie nagrzewanie w 20 sekund.

BABYLISS

Prostownica do włosów z ekskluzywną powłoką Gold Ceramic Coating, która chroni włosy. BaByliss ST430E jest wyposażona w specjalne płytki ** ułatwiające poślizg i korzystanie z prostownicy. 3 poziomy temperatury i funkcja **natychmiastowego rozgrzania dla doskonałych wyników.

-27%

Remington

Szeroka prostownica do włosów, która nadaje się do mocno uszkodzonych i niesfornych włosów. Prostownica Remington S8550 Shine Therapy jest wyposażony w specjalne płytki z udoskonalonej ceramiki z marokańskim olejem arganowym.

BABYLISS

Prostownica do włosów 2 w 1, która oprócz prostowania, pozwala wykonać loki. BaByliss ST440E jest wyposażona w powierzchnię Gold Ceramic Coating do ochrony włosów, równomiernego rozprowadzenia ciepła i doskonałego poślizgu. Funkcja automatycznego wyłączania zapobiega wypadkom.

Valera

Prostownica do włosów VAL000092401 Valera Swiss´X Brush and Shine z technologią turmalinową, płynną regulacją temperatury, i specjalną technologią Colour Care, która chroni farbowane włosy. Dzięki unikalnej powierzchni, Twoje włosy będą o 100% bardziej lśniące.

-5%

BABYLISS

Prostownica do włosów z funkcją Protection Mode, która automatycznie wykrywa rodzaj włosów i reguluje temperaturę. BaByliss ST460E jest wyposażona w powierzchnię Gold Ceramic Coating do ochrony włosów, równomiernego rozprowadzenia ciepła i doskonałego poślizgu.

-7%

BABYLISS

Prostownica do włosów BaByliss 2598PE w ekskluzywnym designie w kolorze różowego złota ze złotymi dodatkami. Urządzenie posiada system ultraszybkiego nagrzewania do temperatury 230°C. Temperaturę można regulować w trzech stopniach: 180°C, 200°C lub 235°C. Górna płyta ułatwia przesuwanie, a co za tym idzie nie uszkadza włosów. W zestawie znajduje się również torba transportowa w kolorze różowego [...]

-21%

Bellissima

Prostownica z rozgrzewającymi bokami do stylizacji włosów odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Bellissima 11539 MY PRO PB11 100 pozwala kontrolować temperaturę od 160 ° C do 210 ° C w 6 ustawieniach. Ceramiczna powierzchnia chroni włosy przed ciepłem, funkcja jonizacji nadaje włosom naturalny połysk. Obrotowy przewód o długości 1,8 metra pozwoli na wygodne użytkowanie.

-9%

Rohnson

Prostownica do włosów z technologią pary dla idealnego prostowania włosów. Rohnson HM-4022 jest wyposażony w szeroką stopę ceramiczną turmalinową, która dostosowuje się do siły pasma włosów. Ciągła praca z funkcją pary jest możliwa przez 18 minut. Zbiornik na wodę jest wymienny i łatwy do napełnienia.

OK.

podróżna prostownica do włosów z powłoką ceramiczną, maksymalna temperatura rozgrzania 180 st. c, etui w zestawie.

SENCOR

Prostownica do włosów SHI 780, marki Sencor o mocy 35 W. Powierzchnia turmalinowo-ceramiczna umożliwiająca płynne przesuwanie prostownicy po włosach.

GRUNDIG

Prostownica do włosów o mocy 38 W, z 8 stopniową regulacją temperatury oraz funkcją szybkiego nagrzewania….

ŁUCZNIK

Prostownica do włosów z ceramicznymi nakładkami, lampką kontrolną oraz funkcją szybkiego nagrzewania.

Mpm

Prostownica do włosów zfunkcją „Wet&Dry” zceramicznymi płytkami,obudową pokrytą powłoką antypoślizgową iobrotowym przewodem zasilającym….

GRUNDIG

prostownica do włosów o mocy 38 w, z 8 stopniową regulacją temperatury oraz funkcją szybkiego nagrzewania.

Mpm

Prostownica do włosów z funkcją „Wet&Dry” z ceramicznymi płytkami, obudową pokrytą powłoką antypoślizgową i obrotowym przewodem zasilającym.

BABYLISS

prostownica do włosów z funkcją jonizacji, automatycznym wyłączeniem, obrotowym kablem oraz możliwością stosowania na suchych i wilgotnych włosach.

BABYLISS

Prostownica do włosów z funkcją jonizacji, automatycznym wyłączeniem, obrotowym kablem oraz możliwością stosowania na suchych i wilgotnych włosach….

BABYLISS

Prostownica do włosów do której dołączone zostały różne końcówki m.in. do karbowania i temperaturze wynoszącej 170 st. C.

Braun

Prostownica do włosów z 13 ustawieniami temperatury, nakładkami ceramicznymi, uchwytem do podwieszania oraz z funkcją szybkiego nagrzewaniem w 60 sekund.

SENCOR

Prostownica do włosów o mocy 40 W, powierzchni turmalinowo-ceramicznej, stałej temperaturze pracy, z kontrolką zasilania LED i obrotową głowicą.

SENCOR

Prostownica do włosów o mocy 40 W, powierzchni turmalinowo-ceramicznej, stałej temperaturze pracy, z kontrolką zasilania LED i obrotową głowicą….

Concept

Profesjonalna prostownica do włosów Golden Care z innowacyjną technologią ArganKera. VZ-1400 Golden Care marki Concept dla prostych, gładkich, błyszczących, elastycznych i zdrowych włosów.

Znajdź podobne prostownice do włosów