Szampony do włosów

Zanim dokonamy zakupu takiego kosmetyku, niezwykle ważne jest określenie typu naszych włosów oraz rodzaju skóry głowy.

Co powinno znaleźć się w składzie szampon dove?

Tego typu kosmetyk powinien zawierać między innymi ceramidy, które chronią przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, proteiny wspomagające wzrost włosa i zapobiegające utracie wilgoci oraz pantenol przyspieszający wzrost oraz regenerację włosa i łagodzący odczyny zapalne skóry.

Jak płukać pasma po zastosowaniu szampon dove?

Do płukania włosów zawsze należy używać chłodnej wody, który zamyka łuski, a co za tym idzie – sprawia, że pasma są znacznie mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Gdy kosmyki nie były myte przez kilka dni lub nałożyliśmy na nie sporo kosmetyków do stylizacji, warto nanieść na nie szampon ponownie.
u nas znajdziesz takie marki, jak Joanna, Henkel, L'Oreal Paris, Schwarzkopf, Marion.

szampony do włosów ze sklepu amfora.pl szampony do włosów schwarzkopf szampony do włosów henkel szampony do włosów ze sklepu bdsklep.pl szampony do włosów ze sklepu douglas.pl szampony do włosów ze sklepu hulahop.pl szampony do włosów farmona szampony do włosów ze sklepu sephora.pl szampony do włosów marion szampony do włosów joanna

szampon dove - zobacz wybrane produkty

-10%

Dove

Men + Pielęgnacja Szampon zagęszczający wzmacniają włosy doskonale z nowym składzie wzbogaconym argininy i tauryny. Arginina jest niezbędna dla wzrostu włosów i tauryna włosy wzmacnia i przywraca wytrzymałość włókna włosów od nasady. .

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

Dove

-20%

Rusk

Wygładzający szampon do wszystkich rodzajów włosów Głębokie czyszczenie gładkich (Siarczan Darmowe Szampon) przedłuża trwałość koloru.

-10%

Sesderma

Szampon Seskavel przywraca Seskavel naturalne piękno.

-15%

Wella Professional

Szampon do doskonałego oczyszczenia i długotrwałe nawilżenie. .

-15%

Alcina

Szampon z kaszmiru dla połysku i miękkości Cashmere przeznaczony jest do pielęgnacji włosów, szczególnie zimą. Szampon nadaje zdrowy połysk włosom, miękkość i zmniejsza ładunek elektrostatyczny.

Znajdź podobne szampon dove