Jeżeli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka.
Partnerem newslettera jest:

Styczniowe „Zwierciadło” już w sprzedaży

Dobrze jest pomagać – to oczywiste. Ale czy potrafimy pomagać? Dlaczego i po co pomagamy? Styczniowe „Zwierciadło” zadaje pytania, szuka odpowiedzi i rozwiązań.


Grande Bal w Deni Cler Milano

Świąteczny czas, wymaga szczególnej oprawy. Najnowsza kolekcja Deni Cler Milano to celebracja elegancji, szyku i kobiecość. Idealna, by podkreślić wiele wyjątkowych chwil.

Uroczyste przyjęcia, biznesowe kolacje, świąteczne spotkania, sylwester, karnawałowe bale – wszystkie te wyjątkowe chwile, mogą się stać jeszcze ważniejsze, kiedy dodamy im splendoru odpowiednią oprawą. Ubiór to część naszego wizerunku, ale też ważny element kontaktów międzyludzkich. Poprzez strój wyrażamy szacunek dla siebie i innych, oraz określamy stosunek do okazji i wartości. Dla każdej kobiety to również doskonała okazja, by poczuć się wyjątkowo i podkreślić swoje naturalne piękno.

Potrzeby te doskonale znają i jeszcze lepiej realizują projektanci Deni Cler Milano. Z myślą przede wszystkim o kobietach stworzyli niesamowitą kolekcję Elegante na sezon jesień-zima 2019/2020.

„Przecież pracuję nad sobą!” – Hanna Samson ostrzega przed pułapkami i blokadami rozwoju
Świąteczne filmy romantyczne – oto nasz ranking
Jak dobrze dobrać szminkę do cery i typu urody?
Asany na zdrowy mózg
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło (m.in. Zwierciadlo.pl, Magazyn Zwierciadło, Magazyn Sens). W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień klikając w ten link