fbpx

Nowości w medycynie estetycznej i kosmotologii
JESIEŃ - ZIMA 2018/19

Jak mieć piękne nogi?
Jak mieć piękne nogi?

Wakacje za nami, ale sezon na zadbane, zdrowe nogi trwa cały rok. Jeśli Twoim problemem są cellulit, halluksy, żylaki czy popękane naczynka, to teraz jest dobry czas na kurację leczniczą czy upiększającą.

Trendy w upiększaniu
Trendy w upiększaniu

Mody w medycynie estetycznej zmieniają się tak, jak świat wokół nas. Selfie i media społecznościowe sprawiły, że inaczej niż do tej pory postrzegamy piękno.

Rozmiar mniej w gabinecie medycyny estetycznej
Rozmiar mniej w gabinecie medycyny estetycznej

W czasie świąt jest trudniej niż zwykle zapanować nad apetytem. Żeby bez problemu wbić się w wieczorową kreację, warto zaplanować kilka sesji zabiegowych w gabinecie medycyny estetycznej.

Jak zachować idealne kształty?
Jak zachować idealne kształty?

Dziś wszystko jest możliwe, i to szybko. Skorzystaj ze sprawdzonych zabieg? medycyny estetycznej i kosmetologii, a dla podtrzymania ich efekt?, do codziennej domowej pielęgnacji włącz kosmetyki modelujące ciało.

Jak mieć piękny dekolt?
Jak mieć piękny dekolt?

Codzienna troskliwa pielęgnacja twarzy powinna obejmować obszar od piersi w górę. Pora nadrobić zaniedbania, żeby latem nie być skazaną na zabudowane bluzki.

Blizny i rozstępy po porodzie – jak je usunąć?
Blizny i rozstępy po porodzie – jak usunąć rozstępy po ciąży?

Wiadomo, że kobiece ciało zmienia się po porodzie. Nabrzmiały brzuch i pełniejsze piersi bywają stanem przejściowym, ale co z nieestetycznymi rozstępami lub bliznami po cesarskim cięciu czy nacięciu krocza? Te ostatnie są nie tylko przyczyną kompleksów, ale i często źródłem bólu

Nowy zabieg na cellulit!
Nowy zabieg na cellulit!

Choć wydawać by się mogło, że o cellulicie niewiele nowego da się powiedzieć, pewna kosmetolożka nieustająca w poszukiwaniu nowych rozwiązań, opracowała metodę na bazie innej, znanej od lat dodając do niej dodatkowy element: ćwiczenia izometryczne. – Masaż próżniowy jest od dawna wykorzystywany do terapii cellulitu, ale kiedy dołączyć do niego izometrię, czyli napięte mięśnie, efekty są naprawdę zaskakujące – wyjaśnia Ania Adamowicz, która stworzyła nowy zabieg na cellulit: i z o m e t r y c z n y masaż próżniowy.

3 sposoby na wyszczuplenie konkretnych partii ciała
3 sposoby na wyszczuplenie konkretnych partii ciała

Odchudzanie to trudny proces, podczas którego musimy wyrzekać się wielu pokus, ale nagroda jest piękna – zgrabna sylwetka. Gorzej, jeśli efekt diety nie jest taki, jak sobie wymarzyłyśmy. Kilogramów ubywa, ale brzuszek wciąż wystaje, a skóra na udach straciła jędrność? Pora poprawić konkretne partie ciała.

Medycyna estetyczna: Pośladki jak u latynoski
Medycyna estetyczna: Pośladki jak u latynoski

Zabieg „Brazilian Butt Lift” to hit wśród pacjentek na Zachodzie, które marzą o kształtach rodem z brazylijskich plaż. Specjaliści informują, że także coraz więcej Polek, zamiast żmudnych ćwiczeń czy bardziej inwazyjnego zabiegu wszczepiania implantów, pośladki modeluje za pomocą… własnego tłuszczu.

Pięć rzeczy, które powinnaś wiedzieć o cellulicie
Pięć rzeczy, które powinnaś wiedzieć o cellulicie

Dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu? Z jakiej przyczyny ten problem dotyczy właśnie ciebie? Jak radzą sobie z nim gwiazdy? Oto wszystko, co chciałaś wiedzieć o „skórce pomarańczowej”, ale bałaś się zapytać!