1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie
  4. >
  5. Chłód nam nie straszny: dziecięce kurtki do zadań specjalnych

Chłód nam nie straszny: dziecięce kurtki do zadań specjalnych

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Jesień i zima to czas, w którym troska o dobre samopoczucie dzieci jest szczególnie ważna. Aby chronić je przed chłodem i poprawić humor w szare, deszczowe dni, warto podarować im ciepłe, wygodne ubranka.

Polska marka Endo po raz kolejny udowadnia, że zima wcale nie musi być szara, smutna i ponura. Koty, wesołe grafiki i zadziorne hasła, sprawią, że noszenie ciepłych, zimowych kurtek nie będzie przykrym obowiązkiem, a  przyjemnością. Radosne kolory i ciekawe fasony sprawią, że najmłodsi będą świetnie się prezentować, zarówno w drodze do przedszkola i szkoły, jak i podczas szalonych zabaw.

Trzymaj fason!

Dla małych elegantek, marka proponuje urocze kurtki w odcieniach różu, granatu, fioletu i fuksji. Każda dziewczynka znajdzie tu coś dla siebie. Do wyboru mamy między innymi - uroczą parkę z kapturem zdobionym pomponami, klasyczną kurtkę z futerkiem, dostępne są również modele z wiązaniem w talii oraz ozdabiane guzikami. Chłopcom natomiast marka oferuje klasyczne, kolorowe parki w różnych wersjach kolorystycznych.

“Wszystko zrobię jutro”

W jesienno-zimowej kolekcji Endo nie mogło zabraknąć zabawnych haseł - znaku rozpoznawczego marki. Na kurtkach znajdziemy między innymi napisy: “Wszystko zrobię jutro” czy “Widzę Cię, a Ty mnie?”. Zdobią je także piękne rysunki, stworzone przez polskich grafików: koty, serca, traktory oraz odciski niedźwiedzich łap.

My się zimy nie boimy!

Koniec lata wcale nie musi oznaczać rezygnacji z zabaw na świeżym powietrzu. Skoki przez kałuże, zbieranie liści i kasztanów, a zimą - szaleństwa na śniegu - to najlepszy sposób na poprawę humoru. Do takich “zadań specjalnych”, niezbędne jest jednak zabezpieczenie się przed niską temperaturą i wilgocią. Marka Endo doskonale o tym wie, dlatego tworząc najnowszą kolekcję, zadbała o to, by  zapewnić najmłodszym ochronę przed chłodem,  komfort i pełną swobodę.

Więcej na:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze