1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie

Interaktywna "Bajka o kochaniu" wydawnictwa Format

materiały prasowe
"Bajka o kochaniu", bestseller Wydawnictwa Format, doczekała się swojej elektronicznej wersji!

Dostępna już jest w iTunes pod angielskim tytułem "Love round and round" i linkiem:

„Love round and round” to elektroniczna interaktywna wersja wydanej przez wydawnictwo FORMAT, wielokrotnie nagradzanej, „Bajki o kochaniu”, która okazała się bestsellerem i której nakład szybko się wyczerpał.

„Love round and round” to nie jest zwykła bajka. To krótka historia o jednym z najpiękniejszych doświadczeń, jakich doznajemy – o zakochaniu – ujęta w niecodzienny sposób. Niewiele słów, subtelna kreska, wprawiona w ruch. Wystarczy. Prostota obrazu zauroczy od pierwszej planszy. Ta interaktywna bajka, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (w tym wypadku naszych dłoni), pozwala odkryć, że miłość naprawdę jest na wyciągnięcie ręki.

Ponieważ o miłości mówić można na różne sposoby i wieloma językami (a i to wciąż mało), „Love round and round” to aplikacja wielojęzyczna (zawiera w sobie pięć wersji tekstu: polską, japońską, angielską, francuską i niemiecką). Na potrzeby aplikacji Tomasz Kałwak, wytrawny kompozytor, aranżer i instrumentalista, stworzył bogaty (choć minimalistyczny) świat dźwięków, a Alicja Jodko, wykorzystując swój wieloletni warsztat w dziedzinie klasycznej animacji, ożywiła mistrzowskie ilustracje Tomasza Jakuba Sysło.

Strona aplikacji: Aplikacja na FB:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze