1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie

Jakim jesteś ojcem? Akcja serwisu Facetpo40.pl

Ojcostwo to najważniejsza rola życia dla mężczyzny. I najtrudniejsze zadanie.

Żeby wyrosły na dobrych ludzi. Żeby były mądre. Szczęśliwe. Żeby umiały kochać i żeby były kochane. Żeby… Czy dzisiejszy mężczyzna potrafi je tego nauczyć? Czy potrafi sprawić, że oprócz szczęśliwego życia, do którego chce przygotować swoje dzieci, będą miały także szczęśliwe dzieciństwo? Serwis Facetpo40.pl rozpoczął akcję „JAKIM JESTEŚ OJCEM”, w której szuka odpowiedzi na te i na wiele innych pytań o współczesne ojcostwo.

Czy jestem dobrym ojcem? To pytanie zadaje sobie chyba każdy ojciec, który kocha swoje dzieci.  Dlatego serwis Facetpo40.pl zainicjował akcję „JAKIM JESTEŚ OJCEM?”, w której mężczyźni poszukują odpowiedzi na trudne pytania o rolę współczesnego ojca, o zadania i wyzwania, jakie przed nim stoją w wychowywaniu dzieci w XXI wieku. W czasie tej akcji redaktorzy serwisu podsuwać będą ojcom wiele pomysłów na to, jak zbudować lub odbudować relacje ze swoimi dziećmi, poszukują definicji dobrego taty, wspólnie z czytelnikami na forum rozmawiają o problemach wychowawczych i rodzinnych. W serwisie facetpo40.pl można znaleźć wiele artykułów dla ojców – zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają pełnienie tej misji, jak i dla tych, którzy już od lat zbierają ojcowskie doświadczenia. Zapraszamy wszystkich ojców, aby podzielili się swoimi doświadczeniami z innymi!

Te najważniejsze pytania o rolę ojca zawarte zostały w ankiecie „JAKIM JESTEŚ OJCEM?”, którą można wypełnić na stronie Wyniki ankiety pozwolą nam wszystkim dowiedzieć się, jakimi ojcami są dzisiejsi mężczyźni, jakie mają relacje z dziećmi, jakie wartości im przekazują, co chcieliby zmienić w swoim ojcostwie, z czego są dumni.

Zapraszamy wszystkich ojców do udziału w akcji, wypełnienia ankiety i dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Wspólnie znajdźmy odpowiedź na pytanie, jak być dobrym ojcem!

Artykuł pochodzi z serwisu

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze