fbpx

Aplikacje mobilne dla młodej mamy

Aplikacje mobilne dla młodej mamy
123rf.com

Narodziny dziecka to wielka radość, ale także wyzwanie. Opieka nad niemowlakiem wymaga tak dużo czasu i uwagi, że trudno znaleźć wolną chwilę na cokolwiek innego. Młode mamy potrzebują więc rozwiązań, które ułatwią im codzienność. Oto 5 praktycznych aplikacji mobilnych.
Zdrowy start w Przyszłość
Aplikacja zawiera jadłospisy przygotowane przez specjalistów ds. żywienia, które dostosowane są do potrzeb dziecka, m.in. rodzaju karmienia, wieku, alergii. Aplikacja udostępnia także dziennik karmienia piersią i butelką, co pozwala kontrolować ilość spożywanego przez dziecko mleka, oraz dziennik wagi i wzrostu.

Dieta PL
Dobrostan dziecka zależy od zdrowia i samopoczucia matki, a to ta aplikacja ułatwia i mobilizuje do zdrowego odżywiania. Oferuje wiele rodzajów diet, a w wyborze jednej z nich – dostarcza jadłospis na cały tydzień wraz z zawartością energetyczną proponowanych potraw.

Toddler Lock
Urządzenia mobilne to dla małych dzieci normalny element świata, traktują ja każdy inny przedmiot do zabawy. Rodzice obawiają się z kolei, że dziecko przypadkowo uruchomi różne funkcje albo zmieni ustawienia. Aplikacja Toddler Lock nie tylko blokuje urządzenia (doświadczenie uczy, że dla najmłodszego pokolenia blokady nie są żadnym problemem), ale też jest sama jest grą: po dotknięciu ekranu pojawiają się różnokolorowe kształty i rozlegają się dźwięki.

Listonic

Aplikacja pozwala zrobić listę zakupów z dostępnej szerokiej bazy artykułów. Wyszukanie produktów jest bardzo proste, a dodatkowo aplikacja przesyła informację, w którym sklepie dany produkt jest najtańszy.

Upday
Platforma ta pobiera dane z około 1000 źródeł (prasy, mediów elektronicznych i blogów) i dostarcza użytkownikowi informacje wyselekcjonowane na podstawie wybranych przez niego kryteriów: wystarczy wybrać kategorie tematyczne. W dzisiejszym szumie medialnych dotarcie do sprofilowanych informacji jest pracochłonne, a ta aplikacja robi za ciebie pierwszą selekcję, gwarantując zarazem, że nie umkną ci aktualności.