Konkurs: Baby Opera- Rozstrzygnięcie

A gdyby tak podarować dziecku zabawkę, która będzie jednocześnie bawiła, rozwijała i uspokajała? Teraz jest to możliwe! Maskotka dla dzieci 0 +, która poprzez muzykę mistrzów w połączeniu z głosem sopranowym uspokaja, aktywizuje i wspomaga ich rozwój. Zabawka nazywa się BABY OPERA – Operowe Zwierzaki!

 

„Nie ma nic cudowniejszego niż zabawka stworzona od serca i z miłości, pod każdym względem. Piękny prezent dla każdego maluszka i nie tylko. Taki pluszowy, muzyczny przyjaciel.” (Katarzyna Dzieżok)

„Jesteśmy bardzo zadowolone, słuchamy pandzi codziennie. Zosia reaguje bardzo fajnie, z zaciekawieniem słucha i bawi się; działa kojąco i relaksuje przed snem”. (Kasia K.)

„Doskonały pomysł będący alternatywą dla innych zabawek grających. Popularyzacja muzyki klasycznej, która jest bardzo dobrze odbierana przez dzieci i działa kojąco na wszystkie maluchy, to wspaniała inicjatywa! Przykłady mówią same za siebie i obalają mity tworzone dla potrzeb producentów masowej tandety. Jestem zachwycona maskotkami Baby Opera i polecam je każdej mamie.” (Małgorzata Matyjasiak)

Takie rekomendacje możemy znaleźć na stronie Baby Opera, która właśnie rozpoczyna swoją działalność. Baby Opera to pluszowe maskotki śpiewające tzw. Operowe Zwierzaki, wspomagające rozwój dzieci 0+. Stworzyła je śpiewaczka, a jednocześnie spełniona mama – Justyna Reczeniedi, solistka Polskiej Opery Królewskiej (doktor wokalistyki, polonistka, skrzypaczka).

Pluszaki są na razie dwa: panda Lulu i zebra Meggi. Lulu działa wyciszająco, a Meggi – aktywizująco, choć niemowlęta zasypiają także przy motorycznej muzyce klasycznej. Zabawki uszyte są w polskiej szwalni z najlepszych atestowanych tkanin w kolorach kontrastowych (czerń i biel). W środku posiadają moduł dźwiękowy wysokiej jakości, odtwarzający śpiew z muzyką klasyczną. Baby Opera to aż 18 znanych melodii w każdym zestawie: Bach, Mozart, Vivaldi, Chopin i wielu innych. Są to największe hity klasyczne i operowe jak np. „Wiosna” Vivaldiego, Kanon Pachelbela, „Dla Elizy” Beethovena , Kankan Offenbacha… (czas trwania muzyki: ok. 20 min.).

Baby Opera działa na dzieci uspokajająco, ułatwia zasypianie, rozwija, uczy, bawi. Kontrastowe kolory stymulują u najmłodszych rozwój wzroku. Posiada antyalergiczne wypełnienie, a baterie (zwykłe małe paluszki, które można zakupić w każdym kiosku) dołączone są do zestawu gratis. Istnieje także regulacja głośności. Produkt zapakowany w eleganckie, dizajnerskie pudełko przyciąga wzrok.

Wszystkie tkaniny i dodatki pasmanteryjne pochodzą od polskiego producenta i posiadają atesty „Bezpieczny dla niemowląt” i OEKO-TEX. Zabawki szyte są w polskich szwalniach (Sandomierz i Łódź) najlepszymi w kraju nićmi Ariadna. Naszywki z logiem Baby Opera to również nie jakaś tam „chińszczyzna”, pochodzą od producenta z Siedlec.

Moduł dźwiękowy z kolei od polskiego importera z Zielonej Góry posiada wszystkie niezbędne certyfikaty: CE, ROHS, EN-71, EMC.

Operowe Zwierzaki otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka!

Reasumując Baby Opera jest pierwszą i jedyną zabawką na rynku ze śpiewem klasycznym. Działa pozytywnie na niemowlęta, małe dzieci i ich rodziców: uspokaja, aktywizuje, wspomaga rozwój. Baby Opera jest polecana przez lekarzy, psychologów i terapeutów – od pierwszych dni życia oraz dla kobiet w ciąży, ponieważ:

  • USPOKAJA poprzez śpiew buduje poczucie harmonii, obniża poziom stresu
  • UŁATWIA ZASYPIANIE wycisza dzięki kojącym dźwiękom znanych utworów
  • ROZWIJA korzystnie działa na wyobraźnię i pamięć
  • UCZY wydłuża czas koncentracji, ćwiczy słuch
  • BAWI stwarza magiczną atmosferę

Zadanie konkursowe:

Która melodia z klasyki muzycznej najbardziej spodobałaby się Twojemu dziecku i dlaczego tak sądzisz?”

Nagroda:

Do wygrania Operowy Zwierzak: Zebra Meggie lub Panda Lulu!

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 7.09
.2018 r.- 22.10.2018 r.
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
4. Nagrody trafią do autora najciekawszej odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu w tytule maila!

Powodzenia! 😉

 

Poniżej przedstawiamy zwycięzce konkursu. Gratulujemy wygranej!

 

pizur.magdalena