fbpx

Rower dla dziecka – czyli jaki kask, dzwonek, światła i siodełko

Kask_do_roweru
123rf.com

W dzisiejszej erze komputerów, dzieci coraz częściej wolą siedzenie przed ekranem od przebywania na świeżym powietrzu. Jak to zmienić i zachęcić je do ruchu? Proponujemy kilka gadżetów, które sprawią, że rower dla dziecka znów stanie się bardzo atrakcyjny!
Z takim gadżetami nasze dzieci z pewnością chętniej będą wybierać wycieczki rowerowe! Warto zainwestować trochę pieniędzy, by ocalić coś bezcennego – radość i energię, która wynika z ruchu na świeżym powietrzu.

Jaki kask dla dziecka?

Kask_do_roweru
123rf.com

Kask dla dziecka to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przede wszystkim chroni głowę przed wszelkimi urazami, ale także może być oryginalnym dodatkiem. W sklepach mamy ogromny wybór kasków – różne kolory i wzory z pewnością zachęcą najmłodszych. Nakrycie głowy z ulubionym bohaterem z bajki nadaje się idealnie dla maluchów, starszym dzieciom możemy pozwolić samodzielnie ozdobić kask, np. naklejkami z ulubioną drużyną czy zespołem muzycznym.

Po drugie dzwonek do roweru

Rower dla dzieci
123rf.com

Dla najmłodszych dzieci producenci proponują dzwonek do roweru w formie „piszczałki” w najróżniejszych kształtach – znajdziemy Kubusia Puchatka, jak i bardziej współczesnych bohaterów np. Batman. Wystarczy delikatnie ścisnąć – mała rączka nie musi mieć dużo siły, by wydobyć dźwięk. Na starszych czekają klasyczne dzwonki z oryginalnymi wzorami – dla dziewczynek np. w stokrotki, a dla chłopców z hiphopowymi motywami.

Lampka rowerowa nawet za dnia!

Rower dla dzieci
123rf.com

Dzieci raczej nie jeżdżą po ciemku, ale to zupełnie nie szkodzi. Dla nich samo posiadanie takiego gadżetu to już ogromna frajda. A nowoczesne lampki do rowerów wyglądają naprawdę zachęcająco! Kolorowe i lekkie stanowią wspaniałą ozdobę sprzętu!

Siodełko rowerowe dla dzieci – tylko nuda?

Rower dla dzieci
123rf.com

Zwykłe, czarne siodełko rowerowe? Nuda! Nadeszła moda na wyjątkowe siedziska! Na siodełka można zakupić pokrowce w najróżniejsze wzory – znajdziemy i cukierkowo różowe w kwiatki, szalone w geometryczne wzory, i mroczne w rockowym klimacie. Do wyboru, do koloru!

Powyższy tekst jest przedrukiem artykułu pt.„Rower dla dziecka – czyli jaki kask, dzwonek, światła i siodełko” na portalu Dzidziusiowo.pl.