1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Święta
  4. >
  5. Prezent idealny od marki Hunter

Prezent idealny od marki Hunter

Zobacz galerię 16 Zdjęć
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku chcemy przygotować pyszne potrawy, spędzić czas w gronie bliskich, ale także obdarować ich niepowtarzalnymi prezentami, które wywołają uśmiech na ich twarzach.

Marka Hunter przychodzi z pomocą, proponując świąteczne zestawy dla całej rodziny.

Bez względu na to, komu chcesz podarować prezent, znajdziesz coś odpowiedniego. Hunter stworzył zestawy dla każdego – kobiety, mężczyzny, dziecka, a nawet wymagającego nastolatka!

W każdym zestawie znajdują się wyjątkowe zawieszki różnego rodzaju, które można przyczepić do kaloszy lub plecaków i torebek. W nowej kolekcji królują te w kształcie liter według czcionki logo marki Hunter.

Buty to nie najlepszy pomysł na prezent? Hunter obala ten stereotyp. Z kolorowych kaloszy, gotowych, żeby wskoczyć w nich w kałużę, ucieszy się każde dziecko. Za to modne, wiązane śniegowce spodobają się niejednemu mężczyźnie.

Idealne na deszczową i śnieżną pogodę będą także nieprzemakalne plecaki, torby, nerki i worki dostępne dla każdego i w wielu wariantach kolorystycznych. Ciemne, ziemiste kolory dla mężczyzny, a wielokolorowe dla dziecka i nastolatków.

Wybieraj i łącz – bogaty w kolory, wzory i fasony asortyment marki Hunter pozwala na stworzenie specjalnego, niepowtarzalnego zestawu dla każdego członka rodziny. Może Twoi bliscy w tym roku dostaną od Ciebie na Święta najlepszy prezent?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze