1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. „Kuchnia Pełna Serca” z okazji Światowego Dnia Żywności

„Kuchnia Pełna Serca” z okazji Światowego Dnia Żywności

fot. materiały prasowe PAH
fot. materiały prasowe PAH
16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00!| 16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00!| 16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00!

16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00!

16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00!|

16 października z okazji Światowego Dnia Żywności PAH zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla dzieci w Polsce i na świecie, które cierpią z powodu głodu i niedożywienia. Zapraszamy do udziału w akcji „Kuchnia Pełna Serca”. Polega ona na tym, że każdy może zorganizować u siebie kolację, gotując potrawy zgodne z metodą PLON, zaprosić bliskich, przeprowadzić kwestę podczas poczęstunku a pieniądze zebrane w ten sposób przekazać na konto programu dożywiania dzieci Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Akcję będzie promować otwarta charytatywna kolacja w Marrakesh Cafe (Millennium Plaza), którą 15 października przygotuje Grzegorz Łapanowski. Zapraszamy wszystkich od godziny 18.00! Aby wziąć udział w akcji „Kuchnia Pełna Serca” i pomóc dzieciom nie trzeba być wytrawnym kucharzem czy świetną kucharką, wystarczą chęci, kuchnia, znajomi i otwarte serce! Kolację należy przygotować według 5 prostych zasad metody PLON (nie marnuj/wyrzucaj jedzenia; jedz produkty sezonowe; jedz mniej mięsa i nabiału; wspieraj lokalnych producentów żywności; gotuj z głową/oszczędnie), która wskazuje, jak karmić swoich bliskich w sposób, który pomaga innym. Więcej na jej temat tutaj:   Wszyscy, którzy przyłączą się do akcji „ Kuchnia Pełna Serca”, znajdą instrukcję postępowania na stronie W ramach promocji idei PLON Polska Akcja Humanitarna organizuje w Warszawie charytatywną kolację, która odbędzie się 15 października (wtorek), czyli dzień przed Światowym Dniem Żywności. Wszystkie dania będą przygotowane zgodnie z metodą PLON, a ugotuje je Grzegorz Łapanowski. Kolacja odbędzie się w Marrakesh Cafe, która mieści się przy Al. Jerozolimskich 123 A, w budynku Millenium Plaza przy Placu Zawiszy. Cały dochód z kolacji zasili konto Pajacyka. Pajacyk to program dożywiania dzieci, który działa w Polsce i na świecie. W Polsce Pajacyk finansuje posiłki dla dzieci w szkołach i świetlicach. Program istnieje od 1998 i przeznaczony jest dla dzieci objętych obowiązkiem szkolnym, które z różnych przyczyn nie są objęte wsparciem Ośrodków Pomocy Społecznej w zakresie dożywiania a takiego wsparcia potrzebują. Program realizowany jest za pośrednictwem szkół i świetlic środowiskowych, którym przekazywane są środki finansowe na dożywianie. W trwającym/bieżącym roku szkolnym Pajacyk objął pomocą 1717dzieci z całej Polski (w 92 placówkach). Za kwotę 1 034 825,25 zł zostanie wydanych 317 645 posiłków. Na świecie Pajacyk realizuje programy dożywiania (w tym dożywiania terapeutycznego i opieki specjalistycznej) dla dzieci, matek karmiących oraz kobiet w ciąży. Pomagaliśmy już w Sudanie, Somalii oraz Syrii. Wspieraj Pajacyka, przyłącz się do akcji „Kuchnia Pełna Serca”:

  • wpłać pieniądze na numer konta BPH S.A. 66 1060 0076 0000 3210 0014 7020 z dopiskiem „Kuchnia pełna serca”  (Numer rachunku w EURO: BPH S.A. 02 1060 0076 0000 3210 0014 7105, Numer IBAN: PL 02 1060 0076 0000 3210 0014 7105, SWIFT kod: BPHKPLPK)
Akcja jest możliwa dzięki całkowitemu wsparciu naszych partnerów:  Łapanowski Grupa Kulinarna, Marrakesh Cafe, Wypożyczalnia Gastronomiczna Gastro Magic Service.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze