1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Firma Tupperware ponownie wprowadza swoje słynne produkty w przebojowym zestawie prezentowym

Firma Tupperware ponownie wprowadza swoje słynne produkty w przebojowym zestawie prezentowym

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Do zestawu „Rozdrabniaj i Mieszaj” dołączany jest wachlarz przepisów z inspirującymi pomysłami na sosy, napoje, pasty do smarowania, dipy i omlety, które możesz przygotować za pomocą tych dwóch produktów.

Rozdrabniacz Plus i Shaker Plus 350 ml marki Tupperware sprzedawane oddzielnie od dawna należą do najbardziej popularnych i udanych produktów firmy. Od niedawna wprowadzone na rynek jako zestaw „Rozdrabniaj i Mieszaj”, zapakowane razem w kolorowe pudełko na prezent, z ekskluzywnym wachlarzem przepisów, stanowią idealnie dobraną parę.

Firma jest na tyle przekonana o popularności zestawu, że w 2017 przewiduje sprzedaż rzędu dwóch milionów sztuk w Europie.

Sprzedaż zestawu „Rozdrabniaj i Mieszaj”, zgodnego z nagradzanymi, opatentowanymi projektami to jeszcze jeden sposób, aby Tupperware stała się znaną firmą kulinarną, która tworzy jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań kuchennych, ułatwiających życie. Równocześnie zestaw wzbudza zaufanie i sprzyja kreatywności w kuchni, pomagając klientom przygotowywać sosy, pasty do smarowidła, dipy, smoothie i wiele innych.

Rozdrabniacz Plus, znany z dużej prędkości (288 cięć nożem w mniej niż 15 sekund!), nie potrzebuje energii elektrycznej. Po prostu włóż do pojemnika składniki, nałóż pokrywkę i pociągaj za linkę, aby przygotować jedzenie dla dzieci, pesto, hummus, salsę i wiele innych. Mycie Rozdrabniacza po skończonej pracy jest łatwe, każdą czesć da sie osobno wyczyścić, a  urządzenie jest na tyle kompaktowe, aby je schludnie schować w szufladzie lub małej szafce.

Wprowadzony w 1973, opatentowany Shaker Plus 350 ml zaprojektowano do przygotowywania i nalewania shake'ów bez zbędnego bałaganu i rozlewania. Używaj wygodnych i nieścieralnych miarek z boku, aby przygotowywać dressingi, smoothie, shake'i, płynne ciasta o naleśników i wiele innych. Możesz go nawet używać do roztapiania czekolady i masła oraz obierania czosnku. I przechowywania resztek w lodówce!

Całość zapakowana jest w kolorowe pudełko na prezent. Specjalny kod QR na pudełku zabierze Cię na animowaną stronę internetową z jeszcze większą liczbą pomysłów, zdjęć, filmów, demonstracji itp.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze