1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia

Open Family Day

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
25 września na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie stanie imponujących rozmiarów namiot pełny kulinarnych i winiarskich atrakcji.

Open Family Day z Centrum Wina to przede wszystkim raj dla podniebienia: 6 restauracji z Warszawy i Krakowa zaprezentuje swoje brunchowe specjały. Będą to: Izumi Sushi, Flaming & Co., La Iberica, Nowa La Boheme, Moonsfera oraz Restauracja w Willi Decjusza. Bukiet smaków dopełniony zostanie przez prawie 400 gatunków win z całego świata. Oprócz samego degustowania, będzie można brać czynny udział w przygotowywaniu potraw ze znanymi z telewizji mistrzami kuchni: Pascalem Brodnickim, Karolem Okrasą, Josephem Seeletso i innymi wirtuozami kuchni: Grzegorzem Łapanowskim, Anią Starmach, Jarkiem Uścińskim i Tomkiem Woźniakiem. Pozostałe atrakcje czekać będą w Klubie Konesera, do którego zapraszamy na ciekawe warsztaty, wykłady oraz różnorodne degustacje (między innymi czekolady i wina oraz whisky).

Zachęcamy do przybycia z przyjaciółmi i rodziną w myśl śródziemnomorskiej tradycji wspólnego ucztowania. Dla dzieci przygotowano osobne atrakcje w trzech różnych strefach zabaw i warsztatów. Ponadto, najmłodszych gości w wieku 3,5-7 lat będzie można pozostawić pod opieką pedagogów w „piknikowym przedszkolu”.

Wszystkie informacje:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze