1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Filmowe Bon Appetit!

Filmowe Bon Appetit!

Lubicie opowieści o ludziach z jedzeniem w tle? Dziś projekcja BON APPETIT Kuby Maciejko!

Pani Grażynka i pan Zygmunt prowadzą nieduży bar w zakamarkach starej warszawskiej Woli otoczeni wyrastającymi jak grzyby po deszczu wieżowcami. Zmagając się z codziennymi problemami, marzą o wielkiej wygranej w lotto. Swojska atmosfera baru sprawia, że klienci czują się tam jak w domu, a jego właściciele nie wyobrażają sobie życia bez niego. Bon Appetit to pełna humoru opowieść o unikalnym miejscu i związanych z nim ludziach. BON APPETIT, reż. Kuba Maciejko 31 min.; 2010 dokument produkcja: Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy (obecnie Wajda Studio)

Kuba Maciejko - ur. 1979 w War­szawie. Absol­went stosun­ków międzynarodowych w Col­legium Civitas. Pracował w Życiu War­szawy jako resear­cher oraz w klubokawiarni Chłodna 25 jako manager. W 2007 ukoń­czył kurs dokumen­talny oraz Studio Prób w Mistrzow­skiej Szkole Reżyserii Fil­mowej Andrzeja Wajdy. Reżyser filmów dokumentalnych. Wraz z LeszkiemDobruckim i Rafałem Sam­bor­skim nakręcił film Ekipa.

07 listopada, g.19.00 Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat, 1 piętro ul. Nowy Świat 63, 00-042 Warszawa

Gościem spotkania będzie reżyser Kuba Maciejko. Spotkanie poprowadzi Kinga Gałuszka. Organizator: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze