1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Wege Festiwal - największe wegańskie wydarzenie tej jesieni!

Wege Festiwal - największe wegańskie wydarzenie tej jesieni!

Wege Festiwal to największe wegańskie wydarzenie tej jesieni! (Fot. materiały prasowe)
Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Już 6 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan! Wege Festiwal, tym razem w wersji 100% wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.

Co więcej - na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Ponadto oferujemy możliwość uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą i stylem życia. W programie m.in. wspólne wegańskie gotowanie, a także pokazy tańca indyjskiego.

W programie m.in. warsztat kulinarny "Dzieci lubią zdrowo jeść" prowadzony przez Katarzynę Błażejewską- Stuhr, wykład "Ajurwedyjskie wskazówki jak zdrowo jeść", pokaz tańca indyjskiego, jogi oraz gotowania. W szczególności jednak zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Zwierciadło. 

Bilety dostępne .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze