Konkurs: do wygrania książka „Odzyskaj równowagę hormonalną”! (WYNIKI)

Uwaga, konkurs! Do wygrania 5 egzemplarzy książki „Odzyskaj równowagę hormonalną”

Uzasadnij dlaczego właśnie Ty potrzebujesz praktycznych rozwiązań regulujących poziom hormonów i wspierających odchudzanie?
Zgłoszenia, które najbardziej nas przekonają, zostaną nagrodzone książką Mii Lundin i Ulriki Davidsson pt. „Odzyskaj równowagę hormonalną”
Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 11.04.2019 – 20.04.2019 do godz. 20.00
3. W tytule maila wpisz tytuł konkursu „Konkurs: Odzyskaj równowagę hormonalną
4. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
Nagrody otrzymują:
Kasia N.
wordila
Halina J.
Martyna S.
Ewelina W.

 

Fragment książki „Odzyskaj równowagę hormonalną”:

„Czy twój organizm oszalał?

Czy zdarza ci się czasem, że tracisz nad sobą kontrolę? Wydaje ci się, że zaraz oszalejesz? W twojej głowie kłębią się różne uczucia, nagle wpadasz w złość i wyładowujesz ją na tych, których akurat masz pod ręką, po czym w następnej chwili zapadasz się w czarną dziurę, wybuchasz płaczem i domagasz się zrozumienia, pocieszenia i wsparcia? Nachodzi cię podły humor, jesteś smutna, zatroskana i nawet nie wiesz dlaczego? Gorzej sypiasz i zawodzi cię pamięć? Takie zachowania odbijają się na tobie, na twojej rodzinie, relacjach z bliskimi, na pracy zawodowej, wypoczynku i prowadzeniu fajnego życia. Być może tak jak wiele innych kobiet bagatelizujesz swoje dolegliwości, więc próbujesz je ignorować albo jakoś się do nich dostosować? Może sama się za nie winisz, czujesz się głupsza i mniej warta? Jeśli tak się dzieje, chcę Cię zapewnić, że nie są to oznaki szaleństwa, a Ty nie jesteś winna, głupia ani gorsza. Opisane dolegliwości są bowiem dość rozpowszechnione wśród kobiet, zwłaszcza w przedziale wiekowym od trzydziestego piątego do pięćdziesiątego piątego roku życia, gdy poziom hormonów ulega zmianie, pojawiają się objawy PMS, fazy przedklimakterycznej lub klimakterycznej.

Nie jesteś więc jedyna, bo ponad osiemdziesiąt procent kobiet doświadcza wyraźnych wahań nastrojów i dolegliwości fizycznych”.

 

Ksiażka zawiera:

  • niezbędne informacje o hormonach, ich funkcjonowaniu oraz fazach hormonalnych,
  • listę składników spożywczych, potrzebnych do podtrzymania produkcji hormonów,
  • opis czynników, które mają wpływ na równowagę hormonalną,
  • 60 przepisów, które stymulują właściwą pracę hormonów,
  • praktyczny plan żywieniowy na dwa tygodnie.

Książka jest również do kupienia w naszym sklepie internetowym.