fbpx

Pascal kontra Okrasa

Pascal kontra Okrasa
fot. materiały prasowe

Wyjaśniła się zagadka reklam i bollboardów z dwoma lubianymi w Polsce kucharzami: szefowie nie będą ze sobą walczyć w programie telewizyjnym – jak spekulowano, lecz nauczą krajan jak gotować z produktów, które dostępne są w sieci Lidl.

„PASCAL KONTRA OKRASA! – dwóch kucharzy, dwa pomysły na obiad, supercena! Co tydzień coś nowego!” – głosi nowa odsłona billboardów, która pojawiała się po 30 lipca. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Lidl wynika bowiem, iż Polacy głęboko wierzą, że domowe posiłki są zdrowsze i tańsze od tych serwowanych w barach i restauracjach. To dla nich co tydzień Pascal Brodnicki i Karol Okrasa w kolejnych odsłonach projektu proponować będą dwa konkurencyjne, zdrowe i atrakcyjne cenowo dania, które każdy – nawet jeśli nie jest mistrzem gotowania – będzie mógł samodzielnie przygotować w domu! Przedsięwzięcie z udziałem obu szefów kuchni nie obejdzie się bez ostrej i zabawnej walki na przepisy, złośliwych docinków i prób udowodnienia, że najlepszy kucharz jest tylko jeden!

Do gotowania z pewnością zachęcą przepisy, które wraz z listą niezbędnych składników, dostępne będą w każdym sklepie sieci, ułatwiając klientom skompletowanie wszystkiego, co potrzebne do przygotowania posiłków proponowanych przez obu kucharzy.

Karol Okrasa tak skomentował swój udział w projekcie – Podoba mi się przesłanie, że z prostych, dobrych jakościowo składników da się przygotować wartościowy posiłek dla całej rodziny i aby zjeść smacznie nie trzeba wielogodzinnego poświęcenia ani dużych nakładów finansowych. Szczerze się pod tym podpisuję! Pascal Brodnicki dodaje – Co tydzień wspólnie z Karolem będziemy walczyć o Państwa podniebienia. Prócz nauki gotowania będzie więc pojedynek w konwencji złośliwych docinków i prób udowodnienia, że najlepszy kucharz jest tylko jeden a reszta to tylko…okrasa! Mam nadzieję, że ten projekt, okraszony dowcipem i żartami sytuacyjnym, szybko zyska Państwa sympatię.

Specjalnie w tym celu powstała także strona internetowa, na której Pascal Brodnicki i Karol Okrasa będą instruować w jaki sposób – krok po kroku – przyrządzić proponowane przez nich dania. Na stronie nie zabraknie również dokładnych przepisów, zdjęć oraz ciekawych porad i codziennych trików szefów kuchni.