fbpx

„Pita nażarty”

Autor jednego z najpopularniejszych blogów fotograficznych dokumentujących życie imprezowe stolicy (od czasu do czasu zajmującego się również ultimate frisbee) przerzucił się na … fotografowanie jedzenia.
Dzięki Piotrowi W. Bartoszkowi z bloga Pitaparty wiemy teraz gdzie chodzić na obiady w mieście, co pochłaniać na Żoliborzu, gdzie robić zakupy. Imprezowy bloger – na wzór bloga „Make life harder„, kpiącego z bloga Kasi Tusk „Make life easier” – delikatnie podkpiwa tytułem ze zwierciadlanego bloga „Nakarmiona Starecka„.

„Lancz w Kinie Kultura. Krupnik plus porcja mięsa z sosem chrzanowym, kluskami śląskimi i warzywami (twarde były), cena 24 złote. Długo czekałem na rozliczenie rachunku ale za to obecność Andrzeja Krzywego (opowiadał o płycie, która niebawem się ukaże, na której nagrał swoje wersje piosenek z lat 60tych i 70tych oraz o materiale na nowa plyłe DeMono – początek przyszłego roku) i Pawla Korsuna (był na konferencji prasowej nowego serialu dwójki ‘Aida’ – premiera w marcu, pił kawę z łyżeczką w filiżance) zrekompensowały czas oczekiwania ” – z humorem donosi bloger, opisując powyższe zdjęcie.

„Pita nażarty” to jednak również zapis nauki smaku i gotowania młodego singla w Wielkim Mieście. Wróżymy hit!