fbpx

Markowe sprzęty kuchenne – jak zdobyć je taniej?

Markowe sprzęty kuchenne – jak zdobyć je taniej?
Fot. materiał partnera

Kuchnia to miejsce, które stanowi serce domu. Spędza się w niej wiele czasu, głównie na przygotowywaniu posiłków, dlatego wiele osób stara się wybierać jak najlepsze sprzęty kuchenne. Jednak zakup markowych produktów może wiązać się z dużymi kosztami. Warto poszukać sposobu na to, aby zdobyć markowe sprzęty dobrej jakości taniej. Jak to zrobić?

W jaki sposób taniej zdobyć sprzęty kuchenne?

W celu znalezienia produktów w przystępnych cenach wiele osób czeka na atrakcyjne promocje. Innym rozwiązaniem jest odebranie tego typu sprzętów kuchennych w ramach programu bonusowego, w którym zbierasz punkty za zakupy w partnerskich sklepach. Najlepszą opcją jest uczestnictwo w programie multipartnerskim, bo pozwala to na szybsze zbieranie punktów, a w efekcie szybszy odbiór wymarzonej nagrody. W katalogu nagród można znaleźć m.in. dobrej jakości sprzęt AGD, który znacznie ułatwia codzienne przygotowywanie potraw. Wśród nich są produkty takich marek jak AMBITION, Tefal czy Russell Hobbs. Wszystkie dostępne w tej kategorii sprzęty sprawdzisz w katalogu z nagrodami.

Czy to faktycznie się opłaca?

Czy warto skorzystać z takiej możliwości? Jak się okazuje, nabycie sprzętu kuchennego w ramach Programu Bonusowego jest bardzo opłacalne. Co więcej, każdy może dopasować to rozwiązanie do swoich możliwości finansowych i punktowych. Nagrody odbierzesz, nawet mając 100 punktów na swoim koncie PAYBACK, a resztę kwoty dopłacisz np. przelewem lub w inny wybrany sposób. Jeżeli chcesz się przekonać, czy proponowana w katalogu nagroda faktycznie jest atrakcyjna, możesz ją wyszukać w różnego rodzaju porównywarkach cen. Pamiętaj, że katalog nagród dostępny jest zarówno na stronie, jak i w aplikacji. Jej użytkownicy otrzymują informacje m.in. o atrakcyjnych promocjach, takich jak Mega Weekend lub Oferta Miesiąca. W ich ramach jeszcze szybciej i na lepszych warunkach odbierzesz nagrody oferowane w Programie.

Zwróć uwagę także na to, że w katalogu oprócz nagród rzeczowych są dostępne vouchery. Możesz z nich korzystać również w celu nabycia taniej markowego sprzętu kuchennego. Wystarczy, że wybierzesz bon podarunkowy do sklepu, w którym oferowane są tego typu produkty.