1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Zdrowy Rok 2014

Zdrowy Rok 2014

Na początek mała wizualizacja: Wyobraź sobie siebie za 12 miesięcy. Jesteś zadbana, uśmiechnięta, promieniejesz wewnętrznym blaskiem, który płynie z wiedzy o sobie, szacunku do swojego ciała oraz świata. Masz swoje pasje, otaczasz się ludźmi, których kochasz i którzy kochają ciebie. Starasz się żyć w harmonii, nie gromadzić negatywnych emocji i na bieżąco reagować na sygnały informujące cię o tym, że z twoim zdrowiem dzieje się coś nie tak.

Chcesz zdrowo zacząć nowy rok? Zacznij go od lektury Wydania Specjalnego „SENS dla zdrowia! Jeśli postanowiłaś sobie, że 2014 to będzie zdrowy rok, mamy sposoby, by taki właśnie się stał. Ba, mamy nawet szczegółowy program na cztery pory roku.

I tak, zimą radzimy: medytuj, lecz się naturalnie oraz korzystaj z aroma- i muzykoterapii. Wiosną zdrowo jedz, rano wstawaj, ćwicz uważność i kontaktuj się z naturą. Latem masuj się do woli, ruszaj we właściwym sobie tempie i stylu, dbaj o ciało i leniuchuj. Jesienią zaś trenuj jogę, walcz ze stresem, filozofuj i… wizualizuj swoje zdrowie.

I nie zapominaj o badaniach kontrolnych. Nie wiesz, od czego zacząć? Możesz zajrzeć do naszej ściągawki, w której rozpisaliśmy miesiąc po miesiącu najważniejsze badania – od kontroli u stomatologa, przez morfologię po USG jamy brzusznej.

Jeśli szukasz nowych pomysłów na poprawę zdrowia, zajrzyj do naszego przewodnika po metodach. Sprawdź, na co działają: refleksologia, metoda Bowena, , homeopatia, recall healing, detoksykacja  czy dieta św. Hildegardy. Na deser, by jeszcze bardziej zmotywować się w nowym, zdrowszym stylu życia, przeczytaj, jak dbają o siebie bohaterki SENS-u, co myślą o życiu, jakie znalazły własne recepty na zdrowie.

Jak ci się podoba na przykład taka recepta Doroty Wellman: „Życie jest po to, żeby je czerpać garściami. Próbować różnych smaków, poznawać, pogłębiać doświadczenia. Na każdej płaszczyźnie – fizjologicznej, intelektualnej i duchowej”? Nam bardzo, i tego życzymy Wam w całym 2014 roku!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze